Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziaaztok télre milyen olajat ajánlanátok??
Sziasztok valaki tudna adni egy kiindulópontot suzuki rmz 250 2006 hidegen pöcröfre indul de viszont miután brmrlegdzik az istenér nem akar beindulni valaki valami ötlet???
Sziasztok! Van valaki aki régebbi Yamaha yz tipusu motorral foglalkozik vagy foglalkozott? Hatalmas segítségre lenne szükségem illetve tanacsot szeretnek kérni..:)
Hát fel kell újítani. Akkor minden új lesz benne az összes kopó elem.
Elsőt. Már ha érdekel valakit.
Helló
17"-os excel sm ráfot vennék 36 lyukasat.
Köszi
Ha lenyomom lent marad, ha felhuzom fen marad.
Teljesen halott 1.5 évet állt. Így vettem.
Hali én magamnak megcsináltam aztán a bicikli szervizbe nitrogénnel feltöltötték.
Mi a baja folyik csak vagy krómozni eloxálni is kéne?
Szevasztok van itt aki központi teló felujitással foglalkozik? YZ450F 2010.röl lenne szó. Vagyha valakinekvan eladó az is érdekelne.
szoiasztok.

Nem tudom jó helyen kérdezek, de felteszem. 125ös hengerekhez létezik 180as upgrade kit, aminek a lényege, hogy az 52es hengerfurat és dugattyút egy 62es furatuval cseréljük és így kicsit erősebb motort kapunk. Arról viszont sehol sem írnak, hogy a hengerfejnek a megmaradt 52es átmérője, ami belelóg így a 62mmes furatba azzal mi legyen. elvileg a dugattyú nem érheti el, kérdés, sűrítésnél, égésnél mennyire akadályoz. Mint plusz térfogat az égéstérben nagyobb kompresszióarányt ad vagy éppen miután a dugattyú és ez a perem között a fhp-nál nem lehet több tizedek, vagy max 1 mm-nél még okozhat kopogásos égést is. Az eltávolításával növekszik a térfogat és ezen kételyek megszűnnének, csak kérdés csinált-e már valaki ilyen cserét meghagyva az eredeti 125ös hengerfejet, és ment problémák nélkül.
Hello. A jobb oldali tankidom érdekelne. Megvan még? Akkár csak kölcsön is, természetesen nem ingyen.
szarazkarteres a blokk, lehet kulon tartalyba tarolni az olajat meg az ureges vazban kialakitott helyen. az hogy drz eseten miert ott azt nem tudom megkellene kerdezni a nagyon okos japan mernokoket.
de szerintem sporolni akartak a hellyel hogy a blokk minel kisebb/ kompletteb legyen igy ott alakitottak ki neki helyet. meg mivel nem kelett kulon tartaly talan faragtak a motor sulyan is par dekat..
de ez Yamaha krossz topik semmi koze az utcai drz sm-hez szoval ugorj at oda, talan okosabbak is vannak ott mint en.
Sanko_Stuntriding olajcserés videóját néztem a 400-as DRZ-ről és ott mondta :D tudom hogy nem Yamaha csak érdekelt ez a dolog :)
menniyvel jobb a vázban az olaj mint a blokkban? vagy mi ott a szerepe? :D
hol olvastal errol? van olyan tipus ami ott tartja asszem Gasgas de azt igy terveztek
melyik Yamahanal olvastal ilyet
SZiasztok!
A krosszmotorok vázába miért kell olajat tölteni? :D
hello van egy 1985 yz m kelene hozza alkatresz ha van valakinek hütö, tankidom, kompllekt gyujtas vagy esetleg mivel kompatibilis ez az evjarat
Sziasztok valaki megtudja mondani hogy hányas évjárattól gyartanak alumínium vázat? Előre is köszönöm!
Még meg van. Csizma az nemeladó 47-est nem könnyű találni :D
Az a hátsó láncvezető érdekelne...
A háttérben a csizma nem eladó?
Amennyit, és ahogyan használod a motorod, bőven elég ha 40-50 liter benzin elfogyasztása után cseréled az olajat. Üzemórát tekintve ez a benzin mennyiség 8-10 üzemórának felel meg. A motul 300v 10w40 a javasolt olaj.
Yz 125 2002- től membrán,rezonátor,oldalidom, levegő szűrő eladó.használt, megmaradt cuccok.2005- ösről.
Sziasztok! 2002-es yz85-höz keresek kuplung kosarat! Ha valakinek van kérem dobjon egy sms-t! 06305020073 Köszönöm!
Sziasztok.Valakinek lenne egy yz 450 2008 -as évjárathoz,egy balos hütöje elfogadható áron?Vagy az erösitett kivitel,de akkor mindkét oldali.köszi.
https://ownersmanuals2.com/yam...
innen letudod tölteni a service manual-t és benne lesz minden.
De az alap az 5 óránként olajcsere 10 óránként olajszűrőcsere légszűrő minden motorozás után mosás olajozás minden motorozás után láncot jól kimosni és befújni.
És akkor erre jön rá a himba lengőkar kormánycsapágy zsírozások fékolajcserék stb.
A blokk üzemóra generál az pedig benne lesz a manualba.