Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

..most vettem én is motul 5100-at...ja meg láncot, JT-t nem ajánlom, nyulik mint a gumi :)
Sziasztok.......vége a téli álomnak? :D
Szia!Olvasom, hogy alakítod át az idomzatát a motornak.Esetleg a gyári oldalidomokat és a hasidomot nem adod el? Én is építek és nagyon tetszik a formája ezeknek az idomoknak. :)
Sziasztok, nálam a Motul 5100 10w-40 vált be. Épp holnap cserélem frissre.

A 6000 km alatt kb 1 litert kellett utántöltsek, aránylag gyengéd használat mellet.
én is ezt szeretném meg tudni.hogy milyen olajat kéne beletegyek.
Sziasztok! Thunderace-ba szeretnék olajat cserélni és kérdezném ,hogy kinek mi vált be? Milyet érdemes belerakni?
http://www.jofogas.hu/jasz_nagykun_szolnok/Yamaha_thunderace_bontodik__58669541.htm?first=1
Hello mumi! Én ismételten átalakítom a mocit,megkapja a dupla dobot az r1 seggére elöl pedig egy karbon idom lesz, benne 2 db projektort helyezek el. Lesz még torlólevegő kiépítés,ami annyit takar hogy a jelenlegi légszűrős megoldás megy a kukába,helyét egy karbonház veszi fel,aminek a torka a nyakcső alatt fog kimenni és ha minden igaz akkor a hűtő két oldalán ér véget. De ezt majd még meglátom... A váz egy különleges védőbevonatot kap ami egyben fekete lesz. A csutkakormányaim maradnak,de kormányvégtükörrel lesznek szerelve,a villahidat áttörtre marom... Meg ilyenek. :D
Sziasztok,

Elég kihalt a fórum mostanság. Már letettem a gépet a télire lassan egy hónapja, Ti milyen téli karbantartást vagy javításokat terveztek?
hali 0036302808808-as számon elérhető vagyok. Megbeszéljük mire lenne szükséged.
szia mi az ára nekik...ha másnem apránként öszeszedek mindent
hali!
nekem ezek vannak.
...én bankkártyával fizetek ha vásárolok, vettem már egy-két dolgot, ha van biztositás mindenképpen elvinném egy márkaszervizbe, hagy fizessen a károkozó......ilyenkeor a biztosito mindent fizet, ruha, sisak meg ilyesmiket...van itt egy forum, talán utána tudsz olvasni, az index.hu -n is volt egy cikk a motoros balesetekröl de most nem találom....telorol vagyok
Kárbejelentöt gondolom irtatok,....biztositás miegymás...???
igen látom.....csak nemtudom hogykell megrendelni...meg menyire megbizhato ez..
kijött egy auto.elém..a motor jobb oldala oda ütödöt.utána elborult a baloldalára.nem mentem gyorsan ugyhogy meguzta minden más.az eleje meg nemtudom hogy sérúlt meg.
Vannak hozzá cuccok, böngészni kell.....
Mi történt az idomokkal???
sziasztok...hol tudnék komplett elsö szpojlert venni.has idomal tűkrökel lámpával...
Nincs tapasztalatom a kérdésben, lehetséges
létezhet hogy akkor a szint mérö elromlot