Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Az nincs sajnos....
Ó jó lett volna,de megint belefulladtam..
Majd csak jövő tavasszal leszek kèszen,de akkor viszont már ismèt idomos lesz.
Most csak úgy lett volna kèsz ha összehányom,ès aztán tuti megbántam volna,ugyanis kb 2hèt ès felbasz ahogy kinèz.
Ìgy meg a ráfordìtandó összeget elvitte más,szóval ha akarnám se tudnám már összerakni az őszre.

Sajna ez van,viszont jövőre mindenkèppen gondolok rád,ès ahogy majd az idő engedi,mehetünk amerre a szem ellát!
Hello km csiga, illetve vizpumpa megvan még?
Szia. Hűtő megvan esetleg?
Sziasztok!
Ha valakit esetleg érdekel,bontásból megmaradt Thunderace alkatrészek eladók.komplett hátsó futómű,90%-os gumival-elektronikák-kábelköteg-ülések-tank-lábtartók-némelyik idom-lámpa-műszerfal-kapcsolók-fékek(munkahenger-nyereg-tárcsa)-felnik-body style....stb. Ha valami kellhet érdeklődj hátha megvan és képet természetesen küldök mindenről ha kell...
Szombat Mátra????????
Én is nagyon szeretem. Bár egy ideje mint mondtam, szívok vele. Tegnap épp a hűtő lyukat ki. Fogalmam sincs, mitől. Vasárnap még mentem vele, semmi baja nem volt, tegnap meg elkezdett folyni a hűtőből a víz.
Ha nem vagyok indiszkrét, mennyi km-rel adtad el? Csak mert vizsgán szóltak, hogy előző vizsgán több volt benne, mint most. Tudom, hogy már nem te vizsgáztattad legutóbb, de érdekelne, mennyi van benne valójában kb.
Nagyon jó kis gépet vettél, ha jól hallottam potom áron...
A legtöbb kilométert én csavartam bele, ha jól emlékszem olyan 2010 környékén vehettem Mo.-i első tulajtól (azt hiszem történelem tanár volt...), száz %-ig leinformált még meg volt az eredeti yamahás kulcstartó is hozzá amit adtak a kereskedésben (azt hiszem még mindig meg van valahol, ha kell odaadhatom). A kilométer garantált hozzá, nem volt csavargatva! Ha bár most nem tudom mennyit mutathat az óra mert a lány testvére járt vele néha túrázni.
Kibaszottul szerettem ezt a gépet, ha jó emlékszem három vagy négy sport kipufogóm volt hozzá! :-)
Szólni fogok, ígérem :)
Szelephézag nem volt rajta eddig. Legalábbis mióta nálam van. Olajcsere, gyertyacsere, első gumi csere, karbiszinkron, meg tisztítás, illetve legutóbb az úszóházak tömítését kellett bekenni valami tömítő pasztával. Gyári tömítést hirtelen nem tudtam szerezni hozzá, de eléggé eresztette a benzint ott.
Nem tudom most milyen állapotban van a motorja, de már 2012-ben is szükség lett volna egy szelephézag állításra (valószínűleg azóta se történt meg).
Ha jó szerelő kell keresd Bigoneoszit (gyakorlatilag bármelyik fórumon előfordulhat), maximásan jó szerelő és megbízható. Ha gondolod említsd meg, hogy Zorro ajánlott.
És ha el akarod adni tényleg szólj!
Vigyázok, gondolhatod :)
Kezdünk összeszokni. Bár most gy ideje már szívok vele, de ez csak a megbízhatatlan szerelőknek köszönhető, nem a motornak
Vigyázz rá, sok munkám volt benne!
És ha elakarod adni szólj!
Sziasztok. Nem tudjátok, honnan szerezhetnék úszóház tömítést?
Hát mèg a jövőhèt hètvègèn áll talpra,aztán egy kis műszaki ès mehetünk visìtani
Kész a vas igor?
Sajnos megtörtént a baj találkoztam egy őzzel. Nekem nem lett bajom,de a motor........
Nagyon vigyázz rá, no meg magadra is, főleg eleinte amíg össze nem szoktok, mert roppant veszélyes szerszám egy ilyen gépezet !!! El nem tudom képzelni hogy pl. 90-nél ha húzol neki egy gázt mire képes, mert az én 32 éves 750-es hondám is egy pillanat alatt felgyorsul, akkor egy ilyen biztos hogy emelgeti az elejét!!
Szia,

Múlt héten nem Te hívtál Jászberényből, hogy hétfőn vagy kedden jössz megnézni az enyémet?

Ha nem Te voltál akkor sorry, csak hozzánk már évek óta annyian jönnek minden féle járművekért... :D :D :D
Paripa???? :)
Az egyik Barátom jelezte hogy mostanában látott Thunderace-t martfű felöl menni szolnok felè.
Nem te vagy az?
Nagyon szép darab! Majd számolj be az élményekről, ha összeszoktatok
A kép lemaradt.!
Sziaztok nekem is sikerült vásárolnom eggyet ,remélem jó döntés volt.