Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahogy megláttam,hirtelen azt hittem,hogy az enyém,de csak nagyon hasonlít a színe.
Szia!Vidéki szervíz Dombóváron
Vajon hol lehet.... /ha még egyben van..../
Én tavaj vettem nekem bevált, hogy mire vigázz azt majd elmondják a tapasztaltabbak.Bár hogy mire kell figyelni,szerintem ugyanarra mint a többi tipusnál, tehát mindenre.Gondolom elolvastad róla szóló cikkeket,szereti az olajat (szerintem nem vészes) jó futómű,nem tul kényelmes ülés pozició.De én mindezekkel eggyüt szeretem.
Én nekem már volt több is, és ahogy elnézem a Mo.-i kínálatot azt tanácsolnám neked, hogy külföldön vegyél inkább!
Sziasztok. Én tavasszal tervezek venni egy Thunderacet. Mire kell figyelni vásárláskor? Sok jót olvastam a motorról és nem is olyan drága. Azért esett rá a választás. És nagyon jól néz ki :)
Sok sikert hozzá!!
Hali skacok tudna valaki segíteni sos be kellene Tanderace hengerfej
+36703898557
Előre is köszönöm
És mindjárt egy kérdés: blokktömítést(komplett) hol érdemes beszerezni? Ebay mocsok drága!
Uraim! Ma vettem egy 750-est! A motor hajtókar csapágyas de kaptam hozzá egy donor blokkot. A többi kiderül szétszedés után!
Mi az, hogy fogják? Már most szeretik :)
Lehet, ki tudja... az élet produkál néha furcsa dolgokat!
....amúgy nem fog visszakerülni hozzád , mert szeretni fogják !
Igen, minden túra úgy indult, hogy az első kérdés a ki hozza az olajat volt!
Én az enyémbe 5 szezon alatt 55000 km tettem bele , meg egy hordó olajat
Szia. Szerintem baromi sok. Mondjuk ez csak az én magánvéleményem. Én is jövő hónapban viszem szinkronra, meg szelephézag állításra. Azt megkérdezhetném, hogy melyik szervizben volt a motorod?
Sziasztok!Most lett kész a gépem (YZF 750) a szervizben,teleszkópszár-szimmering,karburátor tisztítás,szinkron,szelephézag állítás,gyertyacsere.Ezekre fizettem 135.000 forintot.Ez kb. reális szerintetek?
Szia. Èn 1 ève vettem egy 750r-t. Annyi hogy az enyèm át van èpitve, de nekem eddig semmi hibája nem volt. Ja ès van egy haver aki felhívta a figyelmemet vásárláskor a nagy olaj fogyasztásra. Hát az enyèm pont nem eszi. 1500km alatt 1dl az semmi. Èn nagyon szeretem, ès örülök, hogy megvettem. Igaz koros motorok már, de mèg bőven van bennük kakaó.
Ne is mond... itt még rövidebb a szezon. Csak kb. május végétől indul szeptemberig.
Vigyázok rá, ne aggódj :) Már alig várom a tavaszt.
Nem baj, kíméljed csak, remélem még egyszer az enyém lesz...
Én nagyon nagypapásan vezetek
Szerintem ez alatt az egy év alatt sosem pörgettem még 8000 fölé.
Mondjuk nálam 10-12 körül evett és ezer km. volt egy liter olaj, de ez felhasználótól függ...
Semmi gond!