Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és csak thundercat-ot akarok venni.
volt több motorom is.
12 évesen volt 2honda dio robogom, majd egy romet amit nagyapám adott, aztán 16 évesen kaptam egy Fantic Motort, minarelli blokk, malossi hengerrel(még mindig megvan), aztán vettünk egy 125cm3 choppert, meg most elővettem faterom Honda shadowját, ami éppen 5évet állt szétszedve
de most szeretnék venni egy túramotort mert barátnőmmel szeretnék motorozni hétvégente.
Hányadik motorod lenne, volt már?
Háát, hajráá!
az király... szal ahhoz hogy minden rendbe legyen még 50rongy. akkor bele kell húznom augusztus végéig pénz...pénz...pénz...
Azt én is, de egyenlőre normális ruhára gyűjtök, s csak utána egy használt dobot...
Kb 50 ezer vagy felette a teljes átíratás...

Ebből 13 - 15 az eredetiségi, 30-35 a biztosítás, mert vmit kell kötni rá (én negyedévre 8000ret fizettem), és ha jól emlékszem 15-20 között a kw alapi illeték vagy mi...
kössz az infot.
Szoval ha vennek egy motort 850.000ft körül, akkor még ott vannak a papírok.Thundercat esetében milyen tarifák vannak?Milyen intézkedések szükségesek ? kell rá eredetiség vizsga
Szeretnék a kis macskámra egy sportdobot tenni.. Nem tudtok segíteni.. esetleg egy használtat rá..
most nem akarok ilyenre külteni.. sokat..
Ja egyébként nem lett leáttételezve, csak már annyira meg volt nyúlva a lánc, hogy elvette az erőt. Már 200km-ként állítani kellett. 40 000km-ert ment.
Hát ez egy jó kérdés. 2 éve 50 000-ből megállt a dolog. De, hogy gyárit rendeltek-e azt nem hiszem.
Most veszek a gixxere D.I.D-et ez szállítással együtt 44 000 Ft. Gondolom mivel erre elég a 100 lóerős is ezért olcsóbb. Itt rendelhetsz.
és mennyibe kerül a lánc plussz fogaskerék?
Ja! De miután lecseréltem a láncot leforogja a 6-at. 260-ig meg sem áll. Egyébként a fogyasztása nagyon baráti szerintem 6 literből megúsznád. Ha poroszkálsz le lehet vinni 4,5-re is.
láttam tegnap egy videot a YouTube.com-on amiben végsebesség teszt volt.Te készített ddt500?235km/h a vége?
nekem igazából azért kellene egy ilyen motor hogy elmehessünk kirándulni barátnőmmel.
Szerintetek hamarabb le lehet érni a tengerpartra(végig pályán) mint kocsival?kocsival is lehet haladni folyamatosan 170km/h val. és csak 9l fogyasztott a kis peugeot partner 1.6 b.A Thundercat mennyit zabálna?
enye, a tdm-nek meg van a maga szépsége persze a sportmotoroknak is..
TDM?
igazából kicsit - nagyon megkésve rohangálok motor után, mert a vizsgák végéig nem akartam ezzel tölteni az időt. most meg nem találom szerencsés párom erre a szezonra /talán egy tdm 850, de nem akarom elkiabálni/
Van még bőven Thundercat.
köszönöm szépen a tippeket, azóta lebeszéltem magam róla.. nagyon látszott szerencsétlen motoron, hogy csak használva volt, de karban tartva nem..
Itt az enyém. 900 000-ről indul de még alkuképes.
http://www.hasznaltmotorok.hu/hirdetes/144376
Hali lehet hogy eladnám a bringámat. Folyamatosan karban van tartva ,költség mentes!
Sziasztok!
A közeljövőben szeretnék venni egy thundercat mocit.
Valaki tud eladót?
nem szeretném elkapkodni a vásárt, előtte megnézek minden lehetséges motort.
Akkor sajna úgy néz ki kezdődik Nálad is! Valsz meghajlott egy kicsit a léptetővillád, ha ki is dobja sebességből, akkor fogaskarék is csere a váltóban. Én már túlvagyok rajta! Két éve volt, azóta faja!
Ja a mocim még mindíg eladó.
A váltóm nekem elég fura. 1-ből kettőbe iszonyat mód el kell kapni külömben csak kerreg. Alacsony fordulaton 4-5 ezerig szépen veszi de minnél jobban küldöm annál rosszabb. Sem az 1-est sem a 2-est nem dobja ki, viszont mostanában inkább kuplung nélkül váltok (már ha megyek vele mert ritkán használom) mert úgy nincs semmi gond. Szerintem én vagyok a béna, meg az a baj, hogy hiába tekerem lejjebb a váltókart nem húzok eleget rajta. A gixxerrel nincs ilyen gondom, bár annak csontosabb a váltója.