Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia engem az ára edekelne 😋
Szép napot! Ez a motor még megvan?
Helló! Van egy athena 180-as hengerszettem ha
valakit érdekel!
Üdvözlöm! Mennyi lenne a motor ára?
Sziasztok! Van egy eladó makulátlan Yamaha R125 vezetett szervizfüzettel 5500km. Beszámoltam, de nekem nincs rá szükségem! Ha esetleg érdekel valakit jelezze.
Sziasztok!
Ha esetleg valakit érdekel, van egy Yamaha R125 kismotorom eladó! Beszámoltam és igazából nekem nincs szükségem rá! 5500km szerviz füzettel...
Az első generációsokat néztem.
Igazából azért agyalok a cserén mert nincs kihasználva az 500as.
Egy könnyebb és kezelhetőbb gépet szeretnék.
Mik lennének a szempontok? Az itthon normálisan képviselt márkák közül egyértelműen a sportosabbak között van a futómű és a blokk is.
Drágább fenntartani mint egy két tompább "sport" 125-öst, teljesítményben viszont kb hasonló.
Az sem mindegy milyen évjáratban gondolkodsz, mert a 3. generációt tapossa a kis R, két elég komoly változásokat hozó frissítéssel.
2014-től fordított teló négydugós radiál fékkel, 2019-től új váz, hátsó villa és blokk.
Sziasztok
Milyen tapasztalatokkal vagytok a Yamaha YZF-R 125 típussal kapcsolatban?
Jelenleg már hatodik éve egy Suzuki Gs500-as motorom van de azon gondolkoztam hogy lehet le kellene cserélni egy kisebb gépre.
Segítségeteket és az infókat előre is köszönöm.
Hello!
Ha esetleg valaki megválna 2015-2017 közötti kék r125-ösétől, írjon már rám itt sportmotoron. Korrekt áron megvenném.
Sziasztok.Kis tanácsra lenne szükségem.Munkába járós motort szeretnék vásárolni,napi 10-15 km ingázásra.Először egy robogón gondolkoztam,de nem vagyok oda értük,ezért nézegetem az r125ös yamahákat.Végülis ingázásra jó volna,és sokkal jobban néz ki kint egy robogó+ha ki akarom a fejem szellőztetni,nagyobb feeling lehet vele gurulni.10 éve nem motoroztam,előtte 125 2t vel meg quadozgattam.
De nem gáz,30 évesen egy 125öst venni?végülis ha a felhasználást nézzük nekem tökéletes..nektek mi erről a véleményetek?
Valakit gyári kipufogó érdekel?
A szürke borítás nincs meg.
25.000ft
Üdv
keresek komplett blokkot
Nem tudom, engem nagyon nem kapott ell. Majdnem olyan csúnya mint a 125-ös cbr-ek meg az új kis ninják.
en nem mondanam csunyanak. a legbeomlo emlekeztett a cbr600-ra de ennyi
Láttátok ti is a 2019-es újradolgozott r125-öt? Szerintem beálltak ők is a csúnya kismotorok sorába :(
Eladó R125, hibátlan állapotban.

Külföldi okmányokkal, forgalomba helyezésbe tudok segíteni.
Sportkipufogó, új lánc, új gumik, új akkumulátor, teljes új metálfekete fényezés.

+36204440629
Szia!
Van esetleg hasznàlt yzf 125 r pályaidom garnitúrád?
Üdv: Gábor
Sziasztok, 2011-es yzf r125-ös motorom hidegen pöccre indul, viszont melegen el se indul. Tudnátok tanácsot adni, esetleg itt olvastam korábban az ac pumpa gyári hibáját, előfordulhat, hogy nekem is az mehetett tönkre? Ha igen akkor akinek van eladó nyugodtan írjon . Akinek eladó sport kipufogója van az is érdekelne köszi. . hMate13@icloud.com
Sziasztok! A képeken látható 2008-s, YZF R125 , elején sérült motoromat szeretném eladni, vagy felújítani. Tavaly vásároltam a fiamnak, 660 000 Ft.-ért. Amit bizonyosan cserélni kell: első kerék (tárcsa, nyereg jó), hűtő (ventilátor jó), első teleszkóp (öntvény rész jó), jobb első lábtartó taposója. A felsoroltakon kívül, az elülső rész idomgarnitúráját kellene hegeszteni, vagy cserélni. Motorikusan jó, váz és a futómű többi része sérülésmentes.Eladási ár FIX 300 000., illetve várom az ajánlatokat a felsorolt alkatrészekre. Tel.: 20 449 2860
Sziasztok!
Ha érdekelnek bontott alkatrészek, nézz szét az oldalon: https://www.bmotor.hu/yzf-r-125
honda4022@gmail.com
+3620/482-2625
helo, csak a rendszer vég nélkül nem eladó?
Sziasztok.
Eladó szeretett 25 KW-os motorom.

https://new.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/er-6f/kawasaki_er-6f_25kw_35kw-11460039
Sziasztok! Valakinek nincs véletlen egy bal oldali ép hasidomja(amin az arany yamahás matrica van)? Ugyanebben a színben lehetőleg.
Sziasztok!

Keresek váltó oldali lábtartókat! Váltóhoz és utashoz.Tudna valaki segíteni? Előre is köszi!