Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor ne fotózz...............




































Holnap 4-ig dolgozom hogy rohadjon meg a zsidó nácigeci
Nem fotózok! Majd ha kedvem lesz rá! Egyél nehogy a szél összefújja a bokádat.
Ne terelj....fotózz
Én is most vacsoráztam....azaz elő vacsi volt,majd 9 körül dobok még be valamit mert kell az energia.
Nem hiszem el! Megfogod inni! Vagy már megittad!
Most éppen a pörköltet tettem oda, és legyalultam az uborkát , tettem rá tejfölt ecetet. A vörösborral nem kellett semmit sem csinálni, csak megkóstoltam!
Ne dobálgasd magad mert bajod lesz....tudod,Te már öreg vagy Na hol az a fotó ? Össze nézném a régi színével...ami szerintem nagyon szép volt
Nem meri......szerintem sem Erre van egy söröm
Tegnap a barma mégis majdnem elsodort! Egyenes üt és van balra egy leágazó! Engem elkerült egy sportmotoros, majd beállt középre, hogy balra forduljon, mert szemből jöttek. Engem meg megelőz a hülyéje, én meg a füvön az árokparton poroszkálok a sárgával, hogy elférjen!
Legalább észrevesznek azok a bamba autósok.
Tervben van, ahogy régebben beszéltünk róla. Előtte mindenképpen egyeztetünk, hogy ne érjen váratlanul. Igazából talán csak Július hónapban lesz rá lehetőség, legalább is nekem akkor.
A lustaság fájna akkor itt dobálnám magamat a szőnyegen! De eljössz és megnézed!
Sárga Simson itt érkezik, benzint iszik ha szomjazik!
Nem meri feltölteni.
Nem, szeptemberben vizsgázunk a módosításokból és elég sok anyag van amit leoktattak. Jövő hónapban meg átadjákaz átépített részt is, arra is készülni kell.
Hol a fotó Tata ?
" Sárga motor,sárga nyereg ne " ...... tralala tralala
Lecseréled majd a bukódat?
Adj Isten!

Tévedés, ma fejtágítás volt.
Azt hiszem Laci megint a vonatot húzza!
Rozsda marja nem ragyog, Mozdonyvezető vagyok!
Majd lefestegeted mintha jó képet akarnál festeni magadról! Persze annál nehezebb!
Ez egy kis vidám színű robogó. Még a rózsaszín talán nem kellene , de a sárga, piros, fehér bili-kék jól áll neki! És látszik!
Én a zöldet nem szeretem! Talán ha ilyen sárgászöld ?!
Hozd el....le festem neked rozsaszinüre
Rozsda marja nem ragyog......
Az enyimet ki festi le? Ráférne.
Nekem megfelel!