Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szijjasztok!

Na embörök, jön holnap a Gábor barátom is a feredőzésre. Motort még most keresünk nekije, de remélem tanálunk is. Pogi reszkessé!
na.....ha nem lesz az a beigért pia....akkor kilopom a benzinjét
Majd szépen elmagyarázod! Hogy én is megértsem, mert gyenge a felfogásom!

Látom ezt megint nem értetted
Ha tolod, akkor qrva benzintakarékos lesz a gépezet.
Nem "pötty" , hanem anyajegy!
Ital? Jó sok legyen ám mert ha nem.....akkor benzin nélkül marad a motorod amíg fürdesz
9-re gyertek ide,kv ivászat céljából és mert ezt én mondottam vala
A pötty nem attól van baszod. Valamit be ettetek.
Minek bántottad azt a szegény disznót, megdöglik az nélküled is!
Valószínűleg igen!
Sziasztok!Holnap 9 körül Poginál leszünk vszinű Csibével.Onnan Hévíz,10 körüli érkezés tervezve,ha minden jól megy.Étel-ital-napfény rendelve.De azt nem tudom melyik motorral menjek.Bár benzintakarékossági év van most, .
Szia!

A bátyusomat biztosan ösmered, lent lakik a lapban, a csodaforrás környékén, kőmíves volt míg nyögdíjba nem vonult. Ma épp onnan jöttünk haza.
Jó napot!

hzaétrem a gyesznó öldöklésből. na jó van egy kis pálesz lecsúszott. Holnap teljesen mindegy mikor megyünk, csak odaérjen mindenki épségben. A nap elöl elbújunk a víz alá. Lehet a bátyám is eljön egy szimóval, de nem biztos mert bizonytalan még. Pedig erős rábeszélő tehetségem van.
Nem szrtam be, csak a két évvel előtti nyáron, "pöttyös " lett a böröm , és az unokáim bőre is! Pedig régebben én is egy gatyában kószáltam egész nyáron.
De be szartunk egy kis UV fénytől öreg........
Van árnyék....nyugi Meg amugy is....ha erősnek találod a napsütést,kötünk a bokádra egy szegélykövet
Oké....akkor gyertek ide Meg kávézunk,és innen elindulunk ha ugy gondoljátok. Én itthon leszek egész nap.....azaz amig el nem indulunk
Nekem jó a dél körüli , vagy esetleg 11 órai találkozás. Van ott árnyék?mert az UV-fény erős lesz.
Szia Pogi!

A Tomival beszéltem, időben oda kellene érni mert később dögmeleg lesz. Majd még tárgyalunk róla a holnapi nap folyamán. Azt beszéltük, hogy nálatok találkoznánk az egyik verzió szerint és onnan indulnánk , a másik, hopgy a csatornánnál találkozunk. Nem tudom a Józsi is jönne-e, Jó lenne ha összejönne egy jó kis társaság. Száraz zsemléket már gyűjtöttem halak etetéséshez. Remélem ha kimegyünk nem 5 percig ázunk ám.
Hali Csibe....szerintem rá érünk úgy 12-után oda érni. De ne rajtam függjön....ahogy gondoljátok és ahogy nektek jó.
Ne viccelj!
Már nem szerelünk....feléledt ez a szar
Köszi a segítséget Tesó
Telefonon számítógépet szerelünk...
A jólenne.
Időben B+! De szerintem ahogy gondoljátok! Lehet, hogy én is odatolom a simsonos felemet!
Vége a mai napnak, dögmeleg volt. A motoron sem fáztam, a pólót megértem letépni magamról. Akkor mi a terv a feredőzéssel kapcsolatban, hány órárá tervezted? Mert úgy indulunk akkor.