Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tavaly is autóval jött lacházára.
Kissé megviselte az alfelét a sok robogózás, de mint mondta nagyon jól érezte magát és a társaság is bejött neki. Legközelebb oda adom neki az enyémet ha megint el tud jönni, az egy fokkal kényelmesebb.
A barátunk Gáborral akit Te hoztál, illetve a robogója Vele mi van?
Jó reggelt!

Pogi már megint rosszra gondolsz. Kistolmács is szép hely, fürdeni lehet de ez egy horgásztó amúgy. Igaz van egy kialakított strandja is és a vízminőséget is bevizsgáltatja az önkormányzat fürdéere alakalmasság szempontjából. legalább is amikor legutóbb ott jártam akkor volt ilyen papír kifüggesztve. A víz sem túl mély, Pogi nem fullad bele. Valamint emlékhelyet is alakítottak ki az elhunyt motorosokért. Anno ott voltam az első motorostalálkozón is, nagy kár, hogy többet nem rendeznek ott.
OK.
Mehetünk :)
Nem a víztől döltél ki.......szerintem az előző esti grill paty meg a szesz
A Gábornál is lefagyott a windows.......Láttad nem?
Egy kistolmácsi fürdés is jó lenne...
Jó estét!

A tegnap nap maradandó élmény volt mindünknek, gondolom. Este hazaérés után eldőltem mint a kidőlt fa. Az a víz igen jó az izületeknek csak ne lenne ennyire messze. Igaz akkor meg hová motoroznánk?
Szép jó napot Tomi! De , hogy pont a kocsma előtti képet teszed be? Még szerencse hogy tejet nem iszunk éppen!
Egy kép tegnapról.
Ilyen az a hely ahol ma is voltunk.
(ez már van vagy 3 éves kép,de most is ilyen csodálatos
Jó éjt fater!

Amúgy nem gyöngyvirág illata van.....hanem ibolya. Legalább is ott ezt állapítottuk meg

Mi sem siettünk.....max. 50km/h volt a legnagyobb tempó. De nagyon jó kis csapat volt ma is és szerintem mindenki jól érezte magát. Régen nevettem ennyit
Jó éjt Józsi!
Azért 350km több mint egy jó paraszt köpés de ha ennyire jó a csapat, elviszem azt a csepp kis robeszomat az autó csomagtartójában, ott meg már mehetünk tökön paszúlyon keresztül, bár biztosan lemaradnék a kis 10-es kerekekkel... mondjuk a 65-öt viszi, de az már szédítő és életveszélyes tempó annak a kis gépezetnek
Elfáradtam, ledőlök! Jó éjszakát kívánok!
Beültünk a vízbe, és kenyérdarabkát a kezükben tartva az apró 2-7 centis halacskák
a bőrünket csipkedték. Most szagoltam először tündérrózsát. Nagyon finom a gyöngyvirágéra hasonlító illata van.
Bármikor jöhetsz Te is,nincs nagy távolság csak akarni kell
Biztosan jó lehetett! Kár hogy ilyen messze lakok, beálltam volna én is a robesszal a sorba!
Jó pihenést nektek!
....én is azért jöttem haza mert eléggé kezdett felhősödni.....de nem esett semmi,sőt! Még erősebben sütött a nap
Igen használt . Főleg fürdés előtt a belsőleg bevett orvosság! De reggelre remélem érezni is fogom a hatást. És még jobb, hogy sikerült hazaérnem elázás nélkül! És a mai nap is egészen jó volt!

De ott vagyok
Jó kis nap volt ez is
Hamarosan ismétlést kell tartani....még több motoros kollégával.
Remélem egészségére vált Kendnek ez a jó kis gyógyvíz !
Van akinek csak a halvány délibáb-szerű tükörképe van a felvételen! Hogy a felvétel ne legyen elrontva!