Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó reggelt!

Néztem a térképen, hogy merre van az utak vonalvezetése. Nekem úgy tűnik inkább körbe leszel építve. Alaszka túl hideg oda ne menj, ráfagysz a simsonra!
Nyugi! Néztem a térképet amit belinkeltél, nem biztos! Vagy szóltak?
Pogi! Vesznek Nektek egy falusi rendes házat.
jah...az új nyomvonal az pont itt van ahol a házam. Egy két hulla lesz a kapu előtt ,mert nem adom meg magam.
Hogy, hogy , hogy?! Az egyiket felteszed a másikra, és usgyi!
Az új nyomvonal sokkal rövidebb!
Azt hiszem ha ez igaz,akkor irány Alaszka !
De hogy viszem el oda mind a két motort?
Jó is az.
Nyugi!
Most éppen palacsintát sütök! mazsolás vaniliás túróval lesz megtöltve , megtekerve és utána sütőben vajjal locsolva megpirítva kissé, hogy a vége ropogós legyen.
Azt monda azért fürdött mert Te is vizes lettél....nem akar kilógni a bandából

Mindjárt neki állok és meg varrom neked azt a szerszámtartót
Ha lázas volt, legalább lement Neki!
De egyébként hadd fürödjön, ha ez az óhaja! ne sajnáljuk tőle azt a kis strandolást! Meg akarta ijeszteni a halakat hátha szívmegállása lesz néhánynak, és csak össze kell szedni őket!
tuti nem volt melege....bár tagadta hogy fázik,de este 9-kor kezdtünk össze pakolni ott a parton és rendesen gőzőlt a háta
Ugye nem az a pehelysúly a Gábor, nem lehet meglepődni, hogy leszakad a part alatta! De gondolom azért nem izzadt!

Igaz is.....de tuti nem szándékosan ugrott bele...láttam az egészet és még mindíg ezen röhögök
Egyébként pedig: Te honnan tudod, hogy nem direkt fürdeni akart!
"Miért iszik az olyan , aki sosem bírta!"
A tegnapi napról.....felhők jönnek,a Józsit nem tudom marasztalni hogy várja meg az eső végét.
Hazáig áztál mi? Pedig ha csak 20percet vársz...szárazon motoroztál volna

A Gábor felhívott miután elmentél....Ő is átjött és le mentünk ide a zalára egy kicsit horgászni. Gondoltuk fogunk egy két apró halat amit meg lehet sütni paprikás lisztben.
Miután el állt az eső,ide is ért. Egy kávé...egy sör és mentünk gyalog a zalára.
Hááát ami ott történt az valami nagyon jó volt
Az első három percben már mellig állt a vízben a faszi
Leszakadt alatta a part és belepottyant
Azt sem tudtam mit csináljak amikor ott állt a vízben...videót? fényképet?....de kezemet nyújtván ki segítettem a hideg vízből. Majd beszartunk a röhögéstől. De utána még háromszor elesett.....csak úgy puffant
Mászkáltunk a folyóparton és minden bokor alá be engedtük a cuccot,és fogtunk is pár halat
Este 9 után már haza ballagtunk,és adtam neki száraz ruhát nehogy megfázzon a motoron.
Most meg itt ülök a gép elött ,és gondolkozom....miért fáj a hasizmom? De rájöttem,hogy a sok röhögés az oka Ismét egy kurva jó nap volt a tegnapi
Még szerencse, hogy nagyobb trópusi vízi lények nincsenek a vízben?! Még rájuk lépnél! Ne legyél már ilyen gyenge !
Na majd ha fenn lesztek-akkor én majd a vízből megkémlellek benneteket.A balcsiban az a piros pacni én leszek!
Még csak rá se gondolj az esőre mert akkor esni fog!
Lemostam az autót és épp nekiláttunk volna pasztázni hát nem eleredt. Remélem hajnalban nem esik, mert ideges leszek.