Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sosem fog, de a remény hal meg utoljára!
Mint látod lassan normalizálódik a helyzet! Üdvözlet Neked!
Akkor már értem, de csak nehogy engem keverjenek össze vele!
Szia. Nem én vagyok a videón....hanem pont az az illető aki itt keveri a sz@rt
Szia POGI68! Olvasgattam itt a napok történéseit, mit is mondjak nem egyszerű itt nektek! Lenne kérdésem Vtr-el kapcsolatban, láttam neked az van vagy nem te voltál itt a videón?
Örülök, hogy nem "áztál" el nagyon! De ez az éjjeli lehűlés nagyon jól jött! Kár, hogy eső Tördemictől keletre nem esett egy csepp sem.
Sziasztok!

Szerencsésen hazaértem a kenesei megpróbáltatások után. Tegnap este akkora égiháború volt, hogy majd térdig érő víz volt a parton is. A sátrakat is elöntötte, kézben hozták ki az elöntött területről. A koncertek is jóval később kezdődtek a tervezett időponttól. Ma már nem sok értelme lett volna maradni, ezért vitorlát bontottunk és hazajöttünk. A robogó megint jól vizsgázott a hosszú út alatt. Annyi előnye volt a tegnapi hidegfrontnak, hogy kellemes időben jöhettem, nem úgy mint odafelé.
Én a múlt héten szaunáztam is, hogy szokjam a meleget Ságodon! Igaz csak 2x 10 percet!
Kösz,ha elmegy ez a meleg talán valamit segít.
Jobbulást Nekik!
Mindketten kissé talajon vannak.
Tomi! Elfelejtettem megkérdezni a multkor? A nagymamáról írtál, vagy netán a feleségeddel van a gond?
Légy szíves küldd át nekem a címét!
Írok Neked E-mailt.
Köszi Pogi!
Szia ! Ez nem jó hír hogy nincs jól a Mama. Remélem azért nincs komoly baj!?
A kenesei találkozót meg lehet pótolni bármikor,és bármivel. A Család fontosabb!
Jobbulást kívánunk neki. Ha kell valami segítség,a számom tudod!
400 a jegy, de csak egyszeri belépésre. Gyereknek 250. Én még nem néztem be lehet-e lépni.
Nálatok a strand mellett is be lehet menni fürdeni?
Holnap egész nap velük együtt strand a program! Viszek kaját és ásványvizet, és sört és nyakig merülünk a vízbe, csak az orrunk fog kiállni mint a "Hippopotamus"-nak!
Köszönöm!Vigyázz az unokákra Te is!
Üdvözlöm az Urakat ! Ma megint roppant jó idő lesz, legalább nem kell előmelegíteni a motort.
Majd a bíróságon kifejtheti. A kitöltetlen adatlapos sehonnai senkiházi egyedekkel akik azt hiszik hogy a névtelenségük mögül azt tehetnek amit akarnak , nem beszélgetünk.
Kitartást Neked Tomi, és a családnak is! Ez az élet rendje! Születünk -elmegyünk.
Nem sajna nem esett. Azt se bánnám már ha menet közben kapna el.