• Talma remekel

Talma elkezdett ismerkedni az új Malagutijával, ami annyira jól sikerült, hogy a Spanyol bajnokság valenciai futamán a 2. helyen végzett.
    2003. november 18.
  • SuperMoto EB

Kökényesi György ala Kiskökény a tegnapi görögországi EB futamon megnyerte az EB kupát, az összesítésben pedig a 3. helyen végzett.
    2003. november 17.
  • Aprilia RSV 1000 R Factory

Igaz nemrég már beszámoltunk a Factory modellről, most a galériánkban is megtalálható ez a modell.
    2003. november 14.
  • Chris Walker a Foggynál

Carl Fogarty tegnapelőtt a sajtó képviselőinek elmondta, hogy Chris Walkert ülteti James Haydon helyére a Superbike Világbajnokság következő szezonjára.
    2003. november 13.
  • Zene füleimnek

Ha letöltitkek a ducati.com-on találahtó Desmosedici hangokat [indulás: mp3 / zip | célegyenes: mp3 / zip], és felcsavarjátok az erősítőt, lehet némi fogalmatok arról, hogy miért füldugóval repesztenek Capirexék.
  • 2004 Yamaha R1 Kit

Csorogjon hát nyálatok az R1 verseny kitre.
    2003. november 11. 4
  • Paráznak a brit nagymenők

A brit motoros hősök, Neil Hodgson és Carl Fogarty közt zajló szócsata azzal ért véget, hogy a négyszeres Superbike világbajnok Foggy gyávának és erdménytelennek nevezte a MotoGP-be tartó Hodgsont.
    2003. november 10.
  • TeremCross - Debrecen

A Főnix csarnokban egy elég jól szerzevett versenyt láthattunk, ahol a pozdorjából és deszkából épített szuperkrossz jellegű pályán csapattak a motorosok.
    2003. november 9.
  • Ciao Honda

Valentino Rossi és a Honda, pár órával a valenciai futamgyőzelem után rendezett sajtótájékoztatón, hivatalosan is bejelentette együttműködésük végét.
    2003. november 6.
  • A nap mondása

"Rossi most majd megtudja, hogy milyen nehéz egy Honda ellen." Az idézet Max Biaggitól származik, aki meglepődött Rossi távozásán. Vélhetően dörzsöli a tenyerét, hiszen korábban éppen ő volt, aki a Yamaha M1-el alig győzte utolérni az RCV 211-et.