Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eladó honda cbr 600 rr, 2003-2004-hez 100%-ban eredeti fényezésű komplett idomszett , gyári dobbal, hátsólábtartókkal, és hátsóüléssel egyben 160 eft., ugyanit metzeler rain 180/55-17 teljesen új gumi ára 22000 ft, u.itt: cbr 900 rr 98-99 és cbr 954 rr eredeti plexik 7-7 eft. uitt: yamaha r1 / 2001 gyári oldalidom gyári fénnyel, ára 10 eft. tel: 0620/992-4528
Sziasztok!
Kineztem itt az oldalon egy hirdetesben egy idomszettet, amit 99-2000-es cbr 600f-hez hirdetnek. A neve pontosan ez: Cbr 600f4 idomgarnitura. Nem sikerul elernem a gazdajat, ha esetleg itt felismeri valaki a hirdeteset, akkor irjon mert vevo lennek ra.
Koszi!
Sziasztok van egy PRO-TAPER mervitönélküli /contour/ kormányom,kormányszivaccsal,kiemelövel,renthal markolattal,! Ujszerü állapotban nekem crf450-ben volt de bármibe jo!
Üdv!
1994-1997-ig angol papiros váz,hengerfej,hűtő,sebváltó,kuplung,gyújtásrész,
karburátor gumik.
központi lábtartó.Hajtókar sérüléssel.
De irj ha másik tipusra van szükséged,hátha tudok segiteni.
Üdv Kaczkó
hello Nekem index kéne 1 db
Szia István,mid van Kawához és melyik évjárat?
a-a ez nem jó mert ez jobb oldalra jó csak :S
streetfighter felsőfékmunkahenger kell hogy elöl is legyen hátsófékem
jobb oldali csak a különtartájosbol jó mert azt tom megfordítni
Üdv!
Volna eladó szerelésből kimaradt v2-es alkatrészek!
PL:vt500, vt600,vt750 .yamha xvs 650 dragstar.,xv535 és xv750.
+kawasaki zx 6r.
Tel:06206128887
Email:kaczko12@freemail.hu
Sziasztok! Keresek Yamaha XT 660X-ra komplett idomszettet, a fejidom és első sárvédő kivételével! Szin mindegy! A gyári uj 60 ezer lenne, igy ha valaki tud segiteni, annak örülnék! Annyira nem sürgős, de mire kezdődik a szezon már jo lenne!

Köszönöm
Mondjuk egy ilyen ? ( ZZR, 2003 )
keresek bal oldali felső fékmunkahengert akinek van az jelezze ! jó robogórol is és külön tartájos jobbos is olcsóbb fajta előnyben
Ez az, 12.000.- Ft, új állapotú féktárcsával.
Tudok segíteni benne. 2003-as Kawáé.
Sziasztok! Hátsó felnit keresek amire egy 170-es gumi rámegy és nem húzza össze!
Valaki segítsen!
Hol tudok szerezni keihin cvk 40mm es karburátorba tűszelepet?
Nem olcsó de ilyen is van...
http://www.biker-world.hu/kate...
Budapest XIII.kerület Hajdú utcában van egy csapágy szimering bolt.Neten keresd meg őket nekik van ,vagy beszerzik.
yamaha sliderbe Bitubo ZZB hátsó gátló eladó. adi_mhr@hotmail.com
Alíg használt most akciós! 6eFt
Sziasztok GSX-R1000K5 ALKATRÉSZEK!

Bebe: 06-20-957-65-09
Sziasztok.A segítségeteket szeretném kérni,SP1 hátsó teleszkóp/ültetés ügyben.Tavaly már feltettem itt a kérdést ,hogy hogy lehetne a motort lejjebb ültetni,a válasz telócsere.Tudnátok-e abban segíteni,hogy a hátsó teló furatai közt mekkora a távolság?Esetleg a CBR 1000RR (SC57) telója jó lenne-e.Előre is köszönöm
Sziasztok tudna nekem valaki segíteni?
Nekem vízpumpa szimering kellene egy yamaha yz 125 mororhoz az évjárata 85-ös a mérete a szimeringnek12×31×13 és a másiknak 12×27×7 mert már minden hol kerestem de nem találtam ha tud valaki akkor írjon a csesztak79@freemail.hu -ra előre is köszönöm!
Eladó HONDA,KAWASAKI,SUZUKI,YAMAHA bontott és új alkatrészek japán sport és utcai motorokhoz nagy választékban.CSAK TELEFONON ÉRDEKLŐDJ 06705850436!