Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Soha semmit nem vettem az ebay-ról,ez a két cím meg Angliában van. Lehet hülyének nézni,de hogy értetem meg magam?
Vakuljak meg nem értem! ehez mért kell idegennyelv rákattintani a címre amit írtam és felhívni!
hy,akinek van vmi alkatrésze rm 250 hez (2002) az irjon mailt,lehet érdekel!
david0330@citromail.hu -ra
Jó lenne valami fotó,meg persze ár.
Akkor inkább vetesd meg valakivel...
Polisport fejidom eladó jóárasítva...
Köszi, a baj csak az,hogy se nyelveket nem tudok,(én még oroszt kellett,hogy tanuljak) sem az ebayről való rendeléshez nincs fingom sem. Ha valaki felhomályosítana ez ügyben....
Van egy citromsárga jawa csepptankom
IZS tankom van, ha érdekel. Nem rozsdamentes,de kb 40 éves kora ellenére használható,száraz helyen tartom.
eladók zx6 98-99
EBAY: 220562133060 és 170368303534
A srácot Gerinek hívják! Figyu van még a NAGYKOROS:HU címen van nekik rs250 bontva,nézd meg ott a teló szám is! Van a mai apró hírdetésben is akinek van rgv bontva!
sziasztok segítség kéne.Szükségem lenne valami jobb állapotú cseptankra.előre is köszi.
(yakuza-motor)
Drága uraim! Immáron újra indult a keresésem. Használható RGV hengerre vadásznák. SEGÍTSETEK!
Mindenesetre köszönöm, hogy fáradtál az ügyembe.Nem adom fel,mert nem adhatom fel. Nyakunkon a tavasz,és én motorozni akarok és fogok is. Van egy balatonfüredi srác,aki hirdetett itt a Sportmotoron,ő kilencedikén jön haza,de ez már nem is b,.hanem egyenesen c-terv. Viszont ha megoldódik a kínom,valamikor találkozhatnánk valahol,mert márkatárssal még úgysem motoroztam. (úgy látom nem lakunk túl messze egymástól)
Hallo uram! Nagyon rossz hírem van ! Itt van a kezemben a két henger és egyik sem jobb a másiktól,beteg mind a kettő! fúrni kell őket! nagyon sajnálom! !
eladó a képen látható honda cbr 600rr 03-04 eredeti teljesen gyári fényű komplett idomszett , gyári dobbal, hátsóüléssel, és komplett hátsólábtartókkal. egyben 160 eft. 0620/992-4528
Eladó egy gyári KTM 125 sx dugattyú.
Mérete: 53,95 mm
Kb 5-10 üó van benne, semm baja nincsen csak nagyobb henger csere miatt lett kivéve!
Ára: 12000 Ft
ebbe a 6 sebességes Aprilia versenymotor van és ezen nincs berugó
Yamaha fz6 alaktrészek eladók
Sziasztok mito evo plexit keresek!Köszi Corleonezoli@gmail.com
Sziasztok!
Kompletten, vagy bontott alkatrészenként eladó egy 125-ös NSR-F.
Még a macskalámpás változat előtti. Hibátlan állapotú, szinte minden cserélve lett rajta, csak sajnos tavaly közbejött egy csúszás. Jobb oldalon karcos az idom, a fékkar letörött, és a visszapillantó is eltűnt :)
Egyébként minden más része hibátlan, lehet jelentkezni :)
E-mail: olus@citromail.hu
melyik DERBI SENDA-t gyártották önindítóval?
Hello
Egy kis segítségre volna szügségem!
Derbi senda-hoz kéne egy önindító! lenne valakinek eladó?
előre is köszi