Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tényleg, megvan a WÖSSNER is és tényleg 44600.-Ft
Sziasztok: Ha valakit érdekel YBR250-hez csomagtartó az írjon a erniybr250@citromail.hu-ra. 10000-ft utánvéttel is.
Eladó egy KTM sx 125-be való gyári dugattyú ( VERTEX). Mérete: 53,95 mm. Kb. 5-10 üó van benne.
Ára: 12000Ft
Érd.: 06705659022 v msn: g.trikkal@hotmail.com
ELADÓ Polisport Integral kézvédő,felfogatószettel,tökéletes állapotban,mindössze pár apróbb,használatból eredő karccal(egyik sem esésből eredő horzsolás!)
Ára:5000Ft
Akit esetleg érdekel,privátban vegye fel velem a kapcsolatot!
Rg 200 komplett kuplungkosár kellene, akinek van írjon!
Rg 125-ös kuplungkosár is megfelel!
Hali!
Honda cb 250f jade-hez kéne nekem blokk.94'es évjárat.valakinek eetleg van vagy tud?mert sehol nem találok semmit
Sziasztok!Szükségem lenne egy rg 200 hoz dugatyura!Ha tudna valaki segiteni nagyon meg köszönném!06 20 2556500
Sziasztok! vennék Zx9-R sárhányót. nem tud valaki?:)
Akarok venni a motormhoz egy láncot, de nincs túl sok pénzem. Ezért 10 ezer alattiakat nézem, itt azt irják, hogy közepes teljesitményű motorkhoz. 30 Le még belefr vagy oda már komolyabb kell?
A lánc 520-as
fent a hirdetéseknél megnézheted az alkatrész részen! Mert tegnap raktam fel!
Wössner 44600,-ft Kell?
Csak Wiseco-t találtam, 50-54000.-Ft
köszi a képet,jól néz ki,mi az ára?
Hello Yamaha TT350 hez mennyibe kerül egy dugatyttú Wössner mondjuk ?
a fejidomrol! ok zamek25
a mai nap megprobálok képet küldeni
sziasztok.
tesómnak megadta magát a szabadonfutó a 250 es viragoban.
neten kerestem,de nem nagyon találtam hozzá.nincs véletlenül valakinek egy a polcon,amitöl jó pénzért megválna?
Van egy jó hirem meg egy rossz! Újban már nem rendelhetö sajna! De hétfön szólj rám van egy bontott mocija egy ügyfelemnek ha jól emlékszem még megvan neki a kpl blokk karbistul egyébként ujban 5900ft/db szor 4!
Hála isten az ormány megvan:D Nekem szívótorok gumi kell
Huha rosszat néztem neked! Ez a porszivóormány ami a tankon van !
Megvan! A mocid 1992-es 7500ft az ormány /DB
Okés! Még itt leszek gép elött megvárom, ha esetleg van valami. Köszönöm ám a segítséget nagyon is
Megnézem de szerintem nem túl olcsó
Szia!

Az alvázszám: zx250c005543
Remélem nem túl horribilis összegért lehet ilyet szerezni