Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Sugó-MOtors!pár napja írtad ,hogy 4ezer a kuplung kar tl 1000r-hez!kellene egy,meg kéne még bele az a kis réz persely is meg az a henger alakú dugattyú!ez így mennyi lenne? üdv
Szia!
A tanborítás és a tank 25-25ezer forint nálunk.

Üdv: Andi
De "ari" vagy
Gáborka már ajándékba is kapott cuccot....
Há figy, hasonló volt a sérülésem valszeg, bár nekem egy kisebb elcsúszás után. Nagykanizsán találtam egy emberkét, aki egészen érdekes módszerrel javította, gyors volt és nagyon meglepődtem a módszeren is. Árban pedig :D Szal szentem hívd fel őket... amúgy meg www.tankjavitas.hu
Sziasztok! Üléspúpok idomok, sok más kiegészítő:
http://www.kepesmotor.hu/idomo...
Sziasztok!

Nem tud valaki esetleg segíteni tankjavítás ügyben? Beleborult a mocim a garázsajtóba tologatás közben :(. Kicsit lejött a festék, meg jócskán behorpadt, bár nem szivárog. Viszont jó ronda :( Illetve tudtok mondani valamit, hogy esetleg bontóban vagy valahol hogyé lenne tank 2006-os 1000-eshez? Van ilyen egyáltalán?

Köszi

Zoli
sziasztok drz-e 2006 -os ra keresek valami nemhangos kipufogót
50-60 ezerig ha valaki tud valamit irjon az adamattila00@citromail.hu-ra kÖFIKE
szevasz!

Köszi hogy szóltál.:)Beszélek holnap a szerelőmmel és akkor jöhet is majd:D
Sziasztok!Angol és német nyelvű eredeti gyári motoros szervízkönyvek fordításával foglalkozom magyar nyelvűre.Kérésre listát küldök, azokból a típusokból, amelyek nekem is megvannak.
Illetve vállalok fordítást is.
Eamail címem: pincznik@vipmail.hu
Szia!pár napja írtál hogy van kuplung karod!meg kellene a kis köralakú réz persely meg az a kis henger alakú dugattyú is! úgy mennyi lenne? üdv
szeva gábor, nyugodtan megveheted a köteget, sokat veszek sugóéktól, és nem volt gond eddig, és ha tévedtek akkor megy a csere, korrekt bontó, NO PARA
Köszi, igyekszem lassan menni!
Neked "jó" munkát uram!
Van aki dolgozik hajnalban, más meg a sztrapacska illatát érzi már, ahogy az 577-re készülődik
Jó utat, és vigyázzatok a városokban: sok a trafi, szigorú 50-60 végig.
Bazz, ha óránként nézném is beelőznél :D
A 2000-es évjárathoz van láncom (sztem ugyanaz, de nézd meg a méreteit: 4.20 , 134 tagos) D.i.D , 3 900 Ft.
Létezik ebből erősített verzió is, az 7 300 Ft.
Köszönöm!
1991-es honda cr 250hez keresek központi telót.
Lehet teljesen jó állapotú is, de érdekelne olyan is ami hiányos, vagy darabokban van,törött...stb. Az enyém is hiányos és akkor a 2ből lenne 1 jó állapotú. Aki tudd benne segitsen!
Előre is köszi
heló srácok kéne egy derbi senda lánc 1998 as évjáratú
ha valaki tud lécci szoljon
sziasztok Sok minden sok motorhoz idom üléspúp éssatöbbi!: http://www.kepesmotor.hu/idomo...
Szia!
65 ezer forintba
Üdv: Andi
Sziasztok!
Hornet 600 hoz, új, gyári hűtő eladó!
Postán vagy személyesen. Bővebb információ az elérhetőségeken.
Ára: 59990.-ft
06-20-2307010
basticzmarton@gmail.com
Szerinted?
Szevasztok
Eladó lenne egy bontatlan állapotban lévő hátsó fékbetét sorolom milyen tipushoz jó *VTR 400 R (NC30) 90*VFR 400 R 87-90*RFV 750 RR (RC-45) 94-*VFR 750 R 88-93 ez van a hátuljára írva érdekesnek tartom én is ha valakinek furcsa lenne az ár:5000ft vagy esetleg cserélném valamire amit ajánlanál érte.
Kép:
http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
Szia!
Érdeklődni szeretnék, hogy gsxr-600 k6-k7 komplett hengerfej mennyibe kerül nálatok!
Köszi!
Szia Andi.
Köszi a képeket egy kérdésem lenne még.Ez törött motorról van?