Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

honda 1100xx faridom olcsón eladó.ha valakit érdekel írjon :

5000ft az ára alku nélkül.
yamaha r1 hasidom olcsón eladó.
van 8 liter mol moto 4t racing pro 5w60 olaj eladó 2500ft/ liter telefon :06309492804
98-99 zx6r alkatrészek eladók bontós árak alatt.
Blokk alkatrészek felnik elektronika tank és apróságok

((idomok telók váz nincs már))
köszi
nem nekem kell de valószinűleg érdekel .ha aktuális jelentkezem
köszi csaba
Átlátszót és enyhén füst színűt tudok, dupla bubisban! 9ezer Ft mindegyik!
98-as sima átlátszó érdekelne.

köszi
Sziasztok! (Megkérdem ebben a topicban is hátha...)
Hornet 600-hoz (2007-es, ill az utáni) keresek gyári végdobot. (Sérülésmenteset.) Esetleg vkinek van? El is adná? Mondjuk, aki esetleg lecserélte vmi sportdobra. Esetleg tudtok olyan sportdobot rá, ami trioválos és nagyon hasonlít a gyárira? Nem tudom, de nekem így nagyon gyerebe az összképe a mocinak.
Milyen évjárathoz? Sima vagy duplabubis? Átlátszó vagy füst színű?
helló!

ZX9-R hez keresnék plexit.

köszi
Igen 2004-es.jó ára van ha lesz rá pénzem akkor majd írok.Kössz
22 ezer az egész egybe amit kérdeztél
Sajnos nehéz a motorodhoz szerezni bármit is, sőt megmondom őszintén Cagivához alig van valami, talán láncnál és fékbetétnél ki is merül. :(
De a 80-as évek motorjaihoz amúgy is kevés cumó van már sajnos, mivel kevés van belőle, nem éri meg gyártani.
Sajnálom hogy nem jártál sikerrel, igazából ötletem sincs hol lehetne megpróbálni :(
Sziasztok!
Eladó két vadi új HJC cross sisak,ha érdekel valakit.
HJC CL X5 Mammoth XL-es:23 000 Ft
HJC CL X4 N8 Dawg kék XL-es:21 000 Ft
zzrrs@citromail.hu
20/974-1680
nem fikázásképp írtam de egész kezdtem lelkesedni.....
aztán az is igaz kár lenne nagy készletet tartani az alkatrészeinek, mert összesen pár ezer készült ezekből
Szia! van raktáron! 18500ft kpl szett ha kell dpd-vel küldöm!
Bocs, de azért azt ne várd el, hogy egy közel 30 éves motorhoz, amiből kettő fut az országban legyen utángyártott alkatrész. Sokkal gyakoribbakhoz se mindig van minden.
akkor ezt: "Minden típusú motorkerékpárhoz alkatrészek a legjobb árakon!"ki kellene egészíteni egy "szinte" szóval

amúgy még nem találtam senkit aki ehhez szerzett volna bármit.......
Nem nyert :(
helló alkatrészek érdekelnek kuplungkar gyújtáskapcsoló tankbetöltő ""tanksapka"""benzin szivattyú ár megjelöléssel ha lehet postán szeretném
Hello!

érdekelne metra kit, vagy polini belsörotoros gyújtás!
használt érdekelne leg inkább!
esetleg cagiva sxt350 ala rosa ? 82-83

a w12 szinte ugyanaz..... de csak szinte....
Sajnos egyik katalógusban sem találtam hozzá, valamint netes keresés után kompatibilitást se véltem felfedezni más modellel :(
érdelődés szinten egyenlőre:
cagiva ar350-hez kuplunglamellákat tudsz? ha igen kb mennyiért?
esetleg a fém lamellákkal együtt? vagy komplettem kosarastul meghajtófogaskerekestül?
köszi!
kawasaki zzr 500 E 94-es alkatrészei eladók. hibátlan inditható motorblokk,felnik ,indexek ,tükrök,müszerfal,magyar papiros sérült váz.ülések,gyári hibátlan kipufogó rendszer.sok más egyébb alkatrésze,hvj és kérdezz! tel 06309492804