Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ott van a berúgókar alatt!
elhiszem.. de én meg még nem láttam azért kérdem.. helye sincs ott?
most épp nincs mert kb 5 napja vettem a motort de hidd el nincs rajta nívó csavar nem ez az első am6 amit látok ! :D
Van egy fotod a blokk jobb oldaláról?
Sziasztok! A váltóba mennyi olajat kell önteni? mert nekem olyan a deknim hogy a nívócsavar nincs rajta!
Sziasztok. 96-os rx re keresek tuning kipufogót. Am6 os blokk.
...és rájöttem, hoyg több eleme egyezik az RX50 nek és a Pegaso 50-nek, mint gondoltam. Szóval, ha valaki RX50-et bont, szóljon, viszonylag sokminden érdekelne róla...Köszi!
Helló,
Nézegettem a blokkot meg a technikát és úgy tűnik nincs más hátra, mint előre...20mm-rel arrébb kell pakolni a jobb oldalt és a motortartó konzolokat. Remélem nem változtatja meg radikálisan a motor súlypontját...Kár érte, de a 20mm az soknak tűnik a két lánckerék között.
Elő a CO-hegesztővel :))
szia
én egy RX várba próbáltam beletenni amibe am3-as való és a láncnak muszáj egy vonalba futnia de ezt csak úgy lehetett volna megoldani hogy jobbra kilóg és a lábtartóra nem tudtam volna feltenni a lábam vagy még azt lehette volna csinálni bár nem tudom hogy ennek milyen villája van, hogy esztergáltatni egy távtartót amire feltud ülni a lánckerék meg egy távtartót a felfogatásához hogy kintebb legyen és akkor pár centivel beljebb lehet tenni a blokkot
Sziasztok,

Szereztem egy Pegaso50 vázat blokkon kívül mindennel aztán egy AM6-os blokkot (egyelőre karbi nélkül-ha valakinek akad olyan karbija, ami nincs rommá kopva, ne féljen szólni). A terv a házasítás és a tartós használat lenne, de egyelőre megakadt a mutatvány ott, hogy az AM6 blokk miatt a lánc nem fér el a váztól. Kérdés, hogy tapasztalata van-e ilyesmivel valakinek. A váz alakítása nem kérdés, meg is tudnám csinálni, viszont nem tudom, mennyire okoz gondot az, hogy a motor fogaskereke és a kerék fogaskereke nem futna egy vonalban. Mert azt sem szeretném, hogy szétfaragom a vázat aztán 300m-enként ledobálja a láncot a kicsike...
Illetve nem tudom, van-e bármilyen leírásotok a típusról. Sokat segítene az összerakásban, ha tudnám, mit kell még szerezni a blokk és a váz közé, és mit mivel kössek össze, hogy működjön :) ( a mechanika nem akadály, de a villannyal küzdenem kell úgy érzem)
Illetve néhány dolog azért hiányzik a gépről, pl légszűrőház fedél, ülés, karbi, váltókar a blokkról és a lábfék és a fékmunkahenger közötti nyomórúd...szóval, ha tudtok ilyesmikről, vagy valaki bont épp ilyen típust, légyszi szóljon.
Köszi mindenkinek előre is!

Üdv!
Hello! Került javitásra hozzám egy aprilia rx 50, de 70-es henger van rajta és valami robogó kipufogó. A tulaj szeretné cserélni rendes enduró kipufra /rezó+végdob/. Honnan és milyet lenne érdemes szerezni rá. Am6 blokkal szerelt a gép.
Sziasztok! Budapest és pest megye környékén nincs senki aki rx/mx et bontana? Kéne 1-2 idom meg km. spirál meg ilyen csekélységek... :D
Köszi szépen!
Így komplett kellene!
Helló nálam ki van kötve úgy keverem a benzint!
Sziasztok!Nem rég vettem egy aprilia rx 50-est érdeklődnék nem tud valaki kuplung bovdent és kuplung kart mert letört az enyém használt!köszönöm!Ilyenre gondoltam!
Üdv mindenkinek!
Tudom, hogy nem RX, de hasonló a motor.
Szóval adott egy rieju mrx 2007-es, aksi nélküli változat.
A proplémám az, hogy ha jobbra kiteszem az indexet, akkor elől csak folyamatosan világít, hátul semmi. Balra se elől, se hátul semmi. Izzók jók, a vezetékek nincsnnek megszakadva, relét újjat vettem bele, de semmi. Illetve ha bevannak kötve azbindexek, akkor a távolsági visszajelzője folyamatosan világít. Ha lekötöm az indexeket akkor rendesen működik. Valami nagyon el van benne kötve.
Valakineknincs valami ötlete, esetleg kapcsolási rajza?
Használ valaki papír betétes légszűrőt?
hali érdekelne hogy régebbi aprilia sx 50re jó e újabb idomszett?
Igen! A barátom pont egy Km órát keres. Valamint láncvédőt a blokkra.
Valakit érdekel RX műszerfal? Fordulatszámmérő meg km óra .
Hello Am6 blokkra, milyn ártól kezdődnek a hengerek ? 70 nicasilos , akár malossi,airsal,polini,athena? vagy Top 75,Dr 75 milyen árban árulja őket?