Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mongyuk az időkípen esőt igérnek, de tőllem mehet vasárnap
Szegecs Z koma hétvégén
Háj! Itt van, én már az a biztos ami tutti, tekertem is százvalahány kilómétert most a délután.
Szevasztok, mindenki!
itt a jó idő
holnap lehet menni mocizni!
na ahogy látom volt ereszd el a hajam . nem hogy ma este csinálták volna
Aha...már meg ijedtem világos,szerintem nem ismerem vagy lehet látásból én is akartam menni de aztán csak el maradt
http://www.haon.hu/hirek/magya...
Basszameg az ilyet agyonverném !
Ez iszonyat király!A roma market a leg.
Igen,járok.Közel sem a csapat , hanem néhány jóbarát miatt.Ilyen pl.a Halenár Zoli.Szeretek vele mocizni,mert húzza neki nem az a 90-el borntúbívájd.:) Voltam az R1 bemutatón,de a 7-en nem veszem meg. Szép moci sokat tud,de akkor is inkább a K9.(tudod Jerry Lee)
De a fene a mocskos pofáját azt nem mondta persze, hogy nemrég egy élsportolót öltek meg a rohadt kafferek. ÓÓÓ istenem csak egyetlen napig ölhetnénk őket büntetlenűl. De csodás volna Egy napig nem ennék nem innék csak ölnék. Szorgosan mint ahogy egy hangya dolgozik.
Ez még viccnek is rosz lenne. Mondjuk sajnálom nagyon azt az esetet is hogy a cigány apát és fiát lelőtték. Na persze tévedés ne essék azt sajnálom az esetben, hogy nem ők voltak az utolsók ebből az elbaszott, semmirevaló, korcs, bűnöző fajtából.
Szánalmas! Az a helyzet lassan mi leszünk a kisebbség és ez nagyon nem jó így! Nagyon védi a kormány az alja népet!
18 pontos kormányterv a romák védelmében
BEVEZETÉSRE KERÜLŐ KORMÁNYINTÉZKEDÉSEK

Az utóbbi napok sajnálatos eseményei miatt (miskolci főrendőr cigányozása, a sarkadi Tesco lopások miatti bezárása és a Boldogon történt tűzoltónyugdíjas-búcsúztatón kitört tömegverekedés) az alábbi 18 pontos cselekvési programot dolgozott ki kormányunk.

1. Ha valakire rámutat az utcán egy cigány honfitársunk, haladéktalanul adja át minden értékét! Az igazi jogkövető ekkor lefejel egy közeli oszlopot vagy falat, hogy összeverésünkkel ne kelljen fáradoznia roma barátainknak.

2. Az ELMÜ köteles biztosítani a zavartalan áramlopásokat és biztosítani ezen honfitársainknak a biztonságos hozzáférést villanyóra nélkül.

3. Minden körzeti erdészet köteles kiállítani korlátlan fakitermelési engedélyt és átadni a helyi cigány kisebbségi önkormányzat képviselőinek a falopások elkerülése végett.

4. Aki bármilyen összetűzésbe keveredik cigányokkal (közlekedési vagy tettenérési) azonnal legyen öngyilkos, így szegény cigányoknak nem kell agyonverni ezentúl senkit.

5. Minden családi rendezvényre adjunk meghívót 50 fő részére a helyi cigány önkormányzatnak, így elkerülhető lesz, a hívatlanul beállító romák tömegverekedése. Ugyanez vonatkozik a vállalati rendezvényekre annyi különbséggel, hogy a meghívottak száma150-500 fő között kell lennie.

6. Nyíljanak „ROMA MARKET"-ek! Itt csak cigányok vásárolhatnak, mert nem lesz pénztár. Így nem kell többé a fárasztó lopásokkal tölteniük idejüket.

7. Minden 80 évét betöltött honfitársunk adja át ingóságait és ingatlanját a helyi cigányságnak! Ezután köteles öngyilkos lenni. Itt az igazi jogkövetők megszurkálják magukat, esetleg kinyomhatják a szemüket, az asszonyok pedig tegyék szabaddá nemi szervüket, hogy az arra járó cigány fiataloknak ne kelljen erőszakot alkalmazni.

8. Ne zárjuk többé ajtajainkat! Mindenünk, amink van, a cigányokat illeti. Aki ezt nem így gondolja, rasszista, antiszemita;…etc.

9. Lányaink, asszonyaink ellenkezés nélkül engedjenek a cigányok minden szexuális kívánságának! Így nem lesz többé erőszakos közösülés és ebből egy esetleges gyilkosság.

10. Újra dízelesítjük vasútvonalainkat, a HÉV és villamos hálózatot. Az így lebontott felső vezetékeket átadjuk a helyi cigányoknak, mert úgyis ők vinnék el.

11. Minden vállalkozó köteles védelmi pénzt adni a cigányvajdáknak. Ezt amúgy a pénzügyminiszterünk gyermekeitől tanulták a romák.

12. Duplájára emeljük a segélyeket és az adókat. Előzőeket az utóbbiból fedezzük, így nem terheljük szegény cigány barátainkat.

13. A cigánytelepek felszámolására elkülönített milliárdokat a duplájára emeljük és közvetlenül szétosztjuk a romáknak, mert a kapott lakásokat úgyis eladják és visszaköltöznek a cigánytelepre. Ehelyett legyenek ROMA LAKÓPARK-ok. (közvetlenül a roma-marketek mellett)

14. Nem szabad többé cigányt megbuktatni az iskolákban. Így lesznek végre cigány orvosok, ügyészek, mérnökök.

15. Mindenkinek kötelessége utálni a Magyar Gárdát és mindent, ami MAGYAR!

16. Legyen 5 éven belül cigány miniszterelnök!

17. Legyen minden parlamenti képviselő cigány.

18. Minden magyart börtönbe!
Magyarország péntek délután
Folytatódik az erősen felhős idő, főként északon és nyugaton lehet további kisebb eső, zápor. A sok felhő ellenére rövid napos időszakok országszerte - leginkább délen és keleten - fordulhatnak elő. A keleti, délkeleti szél a Dunántúlon északira fordul, és többfelé megerősödik. Máshol mérsékelt marad a légmozgás. Délen és keleten továbbra is lehetnek akár a 14, 15 fokot közelítő délutáni hőmérsékleti értékek
szar esik tegnap délután meg sűtöt anap ezerel holap ott dolgozok debrecenben.
Sziasztok! Holnapra nem nagyon mond esőt!
Remélem lehet gurulni egyet! Ott a Nyírségbe milyen az idő?
jaaaj....de értetlen vagyol hát kiről beszéltünk te oktondi tudod(előzmény) megtalálod közös ismerőseink ismerősei közt
azt tudom te jársz hozzájuk a klubházba vagy hova a tökömbe.. jár vagy járt még egy pár ismerősöm (ismered is őket)de hogy mit lehet ott csinálni azt nem tudom erről senki nem mesélt még .
szeva,,
már itt sem esik.....
Én is ismertem személyesen voltunk is jó páran a temetésén. Az nap délután beszéltem is vele meg dicsérte a mocimat mivel nem túl régen jött ki a szalonból Én spec ezért nem tartom jó dolognak az e fajta motorozást forgalomba bár az úgy nem elég raj ha a kutya se látja ez igaz
Na végre nákunk oszlásnak indúltak a felhők elállt a vacak eső? Debiben mi a helyzet esik még?
Ismerem.Stílus az van...
hello....
lesz a H ringen, mocizás?
most lesz most 12 én.....
lehet hogy az nem tudtad,hogy originál mecaléró nézzed meg az iwin