Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ÓÓÓ be szép
Ilyen lesz a Peti oldrace mottenja! Ápi építiteti!Ápr.04-05 Ongaroring!
Szegecs azt nem tudom, hogy mikor tudnál de amikor ráérsz jerr húsvétra na nagyon csinálj programot ha lesz kedved motorozni
Szeva Mester,szeva mindenki!
Mikor tudnék felugrani a zséért Májsztró?
Nem voltál kinnt valamerre ma?
szeva z!remélem róllam sem feledkezel el guma ügyben?
Hát engem , ha Te álltál kinn a bót előtt 2 másik palival, lűttem nektek is egy kis gázfröccsöt
Az faszaaa......
én megyek holnap és vasárnap is...
persze ha engedi az üdőőőőő
na ezt aztán jól meg aszondtad . .
Téged láttalak délután a széphangú Mille-vel?
Nem mert az nincs lesötétitve, mint a csicska traffisoké
Jah ,az R6os sráccal levágtuk már messziról, én is felmuttattam neki a balközépsőt, miközben 49cel elcsorogtunk mellette és közben azon gondolkoztam, h vajon miért nem a rosszéletü édesannyát tekeri szájba vagy tízszer azalatt, mig itt dekkol a retek traffipaxával
Kisit vissszábbb e !
Arra a Wagon-ra gondolsz ami bájkmenék előtt áll kb fél éve és van a tetején egy nagy doboz ELADÓ felirattal?
Ciao Zol! Remélem nem hasítottatok bele a trafiba! Fehér vagonR a Nissan szalon után,a város felé,KERESZTBE(merőlegesen a Mikepércsire) állva a kapufeljáróban,kukák mögött! Amit bírt a rotyogó(80)+egy balközéppel fotózkodtam.(Nem vártam meg a kész portrét!)
Dehogy van az tele sajna ha tele lenne aszem lene még vagy 2 mocim
az enyém tényleg jó igazi mester szakács szó szerint
Jah, az a jó kis anyós , akkor azok vannak ilyen csúnyán tele?
Vigyázzatok, mer ott aztán könnyen be lehet csopperesedni.
A jövőhét elején asszem jöhettek gumit válogatni
a faszt élünk jól . anyósékhoz megyünk érteeed
Mi is gurultunk ma csak a városban.Este nemtom lehet klubház. Remélem holnap fasza idő és egész nap MOCI!
Na ne bassz Még jól éltek , h itt minden hétvégén banzájkodásra jársz. vasárnap délelőtt sem jó?
sajna vasárnap megint családi szülinapi regyerutya .
csá. De jó idő volt délután! Mentem is egy röpke 100 km-ert!
De holnap nem kell menni sajna esőt mond!
http://apps.haon.hu/idojaras/d...