Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de keveset fogyasztott legalább aznap
morgen mackósétáltató
Kezeket a paplan fölé, matyizós banda..........morgen
na jó8 all
IPONE győzött a suzi......geci kup lung ha tudná kezelni....mit ér az erő ha nem uralod
Na most akkor éjjel-nappal nyomatod a fórumot, hogy kiegyenlítsed amíg nem voltál ittent
a fórum......................
Ez jó és milyenek voltak végül is
engem kocsival állítottak meg.... néhány sör meg 1 liter viszkikóla után reggel 5:40 kor amikor a brigáddal úgy döntöttünk h hazamegyünk.
Romet kadettem nekem is volt el is kaptak vele a zsaruk. Mondták hogy keresnek egy motort aminek kék szelepe van vegyem ki, és mutassam meg . Én mondtam ebben piros van de nem hitték el
Szia!
830ft utalással.

MArci
Ketten vótunk a cimbivel, ő rometkadettel nyomta.... boldog békeidők.... ő volt, aki három éve meghalt egy r6-tal
Engem meg kergettek eccer lezserkettes kombival nyócvanötben... jávamusztánggal menekültem
Annyiért sztem még csak 1 henger jár...
100 tagú hamistanú brigád
Rám akartak verni egy kocsilopást , de én akkor éppen katona voltam és még bizonyítani is tudtam hogy aznap egész nap őrségben voltam 100tanúm is volt.
Én már ültem igaz nem octiban hanem még annó jó kis lada policében . De ártatlan voltam.Komolyan.
visszaváltotta a sörös üvegeket
Ezért nem veszek én új motort. hogy ennyi lové benne álljon.Igazából egy Monstert szeretnék, de max6-8 kilónál nem drágábbat
Hát, zozi bátyám, aki nem issza el...