Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van egy jó berugó 50 dolcsiért...2005 ös re...lehet jó 04 re is
megnézem mindjárt ebay-t is..hátha találok olcsó píízéé dolgokat
csak legyen meg, mert az lenne a lexarabb, ha nem találsz semmit
egész jó kis társaság verődött össze, jó volt
legközelebb begyakorlom a pálya másik felét is
remélem hogy jövöhétre megoldódik minden..kell keríteni bontóból valami berugót,kell venn váltókart,meg le kell kapni a kuplungkosarat és megnézni hogy mi a csöcs van a váltóval....sejtem hol lehet a baj...
nincs mit
azé remélem inkább együtt fogunk menni legközelebb. Tudsz te azon a gépen is naon
enyém kicsit megadta magát...
eldőltem egy kanyarban..kuplungkar bánta...váltókarom elnyalódott..nemtok váltani...illetve a váltóval sem kerek minden...néha kidobja,meg nehezen veszi olykor asebességet...valamit nem jól tettünk vissza tutira,jövöhéten szétszedjük és megnézzük mi van
ja meg a berugókarom is elrepedt 2 helye...kb szétnyílt a tövénél....
de amúgy jó a gép...brutál kompresszió,menne mint az állat..de hát még be kell törni a ménest
asztem, sokkal bénább leszek, de magamhoz képest jó volt. Mondjuk fél kör pálya, fél kör pihi volt a felállás.
Faisst motorja meg megkotlott, a váltókar kiszopósodott, nem tott váltani
thx a lehetőséget
tényleg kibaszott zsír a gépezet!
baromi jól fordul,erős mint a disznó,jó telók..
mert annyira jó
nem, valamiért kéccer ment el a hozzászólás. mobil internet.
hello
hello
Szerintem jövőhéten már befagy a seggünk
Miért írtad kétszer?
Miért írtad kétszer?
Hi!
Teszteltem az új gépemet, meg Faisst is.
Fasza a gép, azt kell mondanom!
Hi!
Teszteltem az új gépemet, meg Faisst is.
Fasza a gép, azt kell mondanom!
én 2 felé értem ki, csak egy srác volt ott egy xt600-assal. elmotoroztam egy fél tank benzint, gyakorolgattam és hazajöttem. jövőhéten nincs kedved lemenni monorra hétvégén?
Kint voltam ,dél körül fél kettő környékén jöttem haza nem volt senki, egyedül unatkoztam aztán inkább haza gurultam.
Én is kint voltam, most értem haza. Nem tudtam korábban menni, mert tegnap szalagavatóm volt. Majd jövőhéten Ezer éve nem láttalak titeket, mostanában alig vannak kint.
pár kép :) sajna csak kevés kéept csinaltam mert inkabb a motorozásra koncentráltam
sziasztok megvotl a délutani mocizás
Ezt sasoljátok kx 80 váztörés nem egyszerűen, egy kis ugrató után.Nem a miénk.
Kint voltam a Reptéren. Miért nem jöttél ki?