Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de a legmagasabb méret meddig ér ojan pl. 160 cm es embernrk
Amekkorára állítod,hogy neked jó legyen!
helló aszt akarom kérdezni hogy a cr 125 ösnek az ülésmagassága hány cm leginkább kemétől kérdem
Estét mindenkinek
Hello!
Elado egy Kawasaki KDX 125 enduro!
95ös évjárat
új hátsó cross gumi (MITAS)
új lánckerekek
új D.I.D lánc
új első sárvédő
sportkipufogo
KEIHIN karburátor!

érdeklődni telefonon : 06308114646
vagy emailben : bozopatrik@freemail.hu

IÁ.: 250.000 FT
volt ilyenem nem rossz, csak leszakadozott a szivacs
Szia!

3000 ft-os alkalmi, karácsonyi válságosan válságos akciós áron, csak neked, csak most cserélhető lencsés krosszszemüveg!

Tel: 06 20 521 84 99
Szerinted?
na igen, én is csak annyit mondanék erre,,,, HOGY A KURVA ANYJUKAT BASSZÁK SZÁJBA,,,,
szerintetek ha lesz majd gyerekem hány évesen kell elkezdeni vele motoroznom ahoz hogy valamirevaló krosszos legyen?
huhh bazz ez komoly.......ilyen hülyeséget kitalálni,nem hogy leírni!
ez kész:"hello érdekelne a motor.beszámolsz cuccokat? itt vannak mik közül tudsz válogatni.ha. döntöttél irj hogy mi érdekell és érték egyeztetéssel fizetek rá esetleg.ird meg mi érdekell és elküldöm az adatait.

LG Ku 990 t-mobilos. 2 hónapos,garanciális,minden tartozékával+2gb memoriava,gps navigációval.=65 000ft
SAL 350w-os mélyláda.=15 000ft
SAL 350w-os szub csö=13 000ft
MNC 350w-os mélyláda=17 000ft
mac audió Red Attack 2500 2x350 w-os erösitö=15 000ft
HANSOL 17" monitor viszi a 200mhz es kép frisitést is=15 000ft
nokia 3210 töltövel.jo aksival,független=2000ft
alkatel ot 715-ös töltövel.=2000ft
sagem my v 55 töltövel=1500ft
"
és nem az első ilyen ajánlat.az embereknek innen látszik hogy nincs pénzük de venni akarnak
A kontaktot lécci küldd el az ímélcímemre: majnikm@freemail.hu, mert a kézvédő érdekel, csak szar volt egész nap a gyomrom, tehát most bepálinkáztam és nem vok beszámítható. Köszi.
Válság....
Hát, én is azt remélem....
ha ajánlassz valami jó krossz szemüveget engem lehet érdekel, természetesen az árképzésben figyelembe venni, hogy válság, karácsony stb.
Üdv emberek!

Legújabb időjárás jelentés: Hétvégére havazás!
Úgyhogy mindenki készüljön fel: 3 nadrág, 2 kesztyű, ja és a téli gumi
Motocomplet tudja hogy árulod a cuccait?
Szerintem csak szimering.
Szewasztok!

Beszart a vízszivattyú a nyunyukimon. Tömszelence van benne, vagy csak egy szimmering, mint a rotax blokkban? Tudja valaki?
Jaja, elvileg csütörtökön jön érte (vagy ő vagy valami haverja).