Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

japánról jutt eszembe
melóba 2.nap japán vistát telepítettek meg hálózatott állítóttak be rajta.... és végig kellet néznem
azokat a jeleket!
ÁÁ köszi nem félek szétszaggatna a vázzal eggyütt!
Jáá hádzsume!


kell egy 49es cápafogas hátsó lánckerék?
szia...japán billentyűzeted van ?
Ha már az összeszarásnál tartunk! Holnap délután feljössz összeszarod magad, h már, h összeszartam a gépet! Vagyis, h összeraktam!
Jól van fasza! Ha nagyon összeszarom magam akkor menetet énis tudok vágni! Azt is kell majd a telóközdarabhoz, de akkor megyek a rátvaihoz! a heftölést majd pestabátyámmal elvégeztetem!
olyan heggesztést csinálok, hogy össze szarod magad!


össze szarod, hogy milyen szart tudok csinálni


esztergálásnak az jó, ha tudok menetett vágni?
Na jól van befejeztem! Készen vagyok mint a zacskósleves!
Hali zoozee! Mizus? mi ez a faj?
marosvölgyi nem tok már írni sokat szipóztam a higitóból!
Marösvölgyi dávid
fúú hát köszi! fotózni azt jöhetsz majd! Heggeszteni vagy esztergálni tudsz mert az fog kelleni!?
elfelejtettem a nevét ahogy leraktam a telefont! amikre emlékeztem, azok meg nem voltak jók
mi a beceneve myvipen?

valamiben tudok esetleg segíteni? délutánonként nagyrészben rá érek...de lehet, hogy lesz egy fotózás csak nemtudom mikor
azt hittem, h szekérrel mentél! Képeket nézted? Pukival beszéltél cörö ügyben?
Suzuki Splash gépjárművel
végig motoros zene szólt
Oszt mivel mentél tbányára?
Mz fórumba tette már egy párat!
a fotosoppos dolog meg egyenlőre pihen!
Én festek orba szájba (kerítés csere), amikor meg nem akkor meg a mözö faragom! Má nagyon hárdul! Szecsu hozzámbaszott egy első és egy hátsó sárvédőt meg egy dupla szpottlámpás fejidomot! Mostanában az elektrinikát bogozóm ki és igyekszem normálisan elvezetni! Holnap lafaragok kicsit a hátuljából és felrakom a sárvédőt!
Még az elsőt kell rögzíteni meg a műszerfalat is mert más kormány vanaztán vmi ülést is kell rá csinálnom, robival meg kell majd hajtatnom a könyököt egyenlőre megy majd rá egy gagyirezó, hát meg még a blokkját kell rendberakni!
Szal még van vele meló!
Lassan lesznke majd képek is!
Üdvözletem!

Pénteken enduroztunk
Szombaton crossoztunk
Vasárnap fórumtalálkozó volt Tatabányán
mentem egy Gas Gas 450es FSE-vel meg egy Kawasaki 200as KDX el
nagyon király volt

Photoshoppolásra készen vagyok, de ne várj sokat!

Veled miújság?


majd vissza adhatod!

nah persze motorral!
Arról nincs kép, tehát nem történt meg!