Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aha!
Azóta megtanultál egykerekezni?
Amúgy nemrég találkoztam Zoo mesterrel. . .
Nem említette a vasadat. . .
még az egyet sem láttam, de azt hallottam, hogy az tuti filmecske! Az amiben a tv-ben jelentkezik a halott szellem?
én a tvkettőt nézem...de van itthon csomó film..tegnap megnéztem a fehér zaj kettőt,nem volt annyira jó mint az egy
ááááááááááááááááá, már megint egy alacsony költségvetésű film amelyben elpusztítják a világot!
Pont ma jutott eszembe,hogy amikor tavaly mentünk Jamboreera és mögöttetek Theoval szenvedtünk,emelgettük motorjaink első kerekét és szólt Neked Kata, "hogy ha valami baja lesz a gyereknek,akkor megölöm"
aszittem tudsz valamit a motoromról
Látnokságomnak.
Hello! Minek köszönheten a köszönésedet?
Szevasz Gyurika!
Van több szín is. . .
Majd keresünk valamit bele!
Én is lesem
Na azééééé
hát Barátok Közt!
Jelen!
na mivan, hol a banda?
jaaaaaaaaaaaaah!
Az "enduro" az a kategória, a "teszt" pedig a cimke!
ilyen címke alatt található meg
mivan?
Filed under: enduro
De hisz beírtad a cimkét az ATK hírhez!
bejelentkezés -- Intéző-- Média tár nem?

címkéket szerintem nemtudok létrehozni
be írom a cimkéhez hogy újdonságok-- hozzáadás aztán ennyi
Szerintem cimkéket Te is tudsz létrehozni! Ha új bejegyzést írsz akkor a beírt szöveg alatt található a cimkék felirat ahová be kell írni milyen jelleget akarsz adni a híreknek!

A képfeltöltést a múltkor Én is megtaláltam és fel is tettem egy Hebo galériát csak Én mivel elég nyomi vagyok a számítógépes bigyós programokhoz ezért elég rendesen összekutyultam a dolgokat, de az Anti már rendet rakott!
A trialiskola mindig az aktuális érdeklődő vagyis jelentkező technikai tudásához mérten zajlik le! Verseny felkészítést a leendő versenyzőknek tartok akik kezdők azoknak pedig az alapoktól kezdem el a triálsport szépségét megmutatni!