Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

7 liter volt benne, erre tankoltam 1.5 litert.
A keverési arány 1:50 volt.
Ki volt ennyire profi azzal a motorral?
GasGas EC 450 FSR teszt!
az tuti
nem láttunk volna a völgyben
decit Uram!
7 literre nyomtam 1.5 litert
hát akkor lövésem sincs hogy mibaja lehet
1:50
döme te hányas keveréket raktál a mociba?
hali!


Amúgy akit mutattak a TV2be srácot az motoros
szesztakol
azért írok tökéletes cikkeket
szesztoktek
Te simán tőkéletlen vagy!
én se vagyok tökéletes!
belőlem is hiányzik a hiba
bezony, jól mondod! Épp úgy mint ahogy nincs tökéletes ember, nincs tökéletes motor sem! És pont azért mert az ember aki megtervezi, megalkotja sem tökéletes!
jaja!
Azért lehetne hibákat találni a kivitelezésen, szerintem a váz fényezésére fordíthattak volna több energiát, nem mondanám, hogy megvagyok vele elégedve, igaz nem új motor. Szerintem minden gyár hibázik, kicsiket vagy nagyokat, de ezek azok a hibák, melyek később tanulva előrébb, magasabb szintre viszik a motorkerékpár-gyártást.
De Dorogra jár vásárolni!
nézzük!
Láttátok azt a 125ös RS-T?


Tábla Csolnok rendsen, alatta valamivel felragasztva City
valszeg azért a mérnökök nem hülyék és tudják, hogy mit csinálnak csak a magyar parasztgyereknek zavarja a szemét és fél egy picit miatta! De gondolom ki van az azért rendesen találva! A nagy gyárak nem engedhetik meg maguknak, hogy egy ilyen bakit csináljanak! (már akkor ha széttörne)
Olivér! A falud van a tv ben!
Sziasztok!
A Kawának tényleg ott van, az enyémen is. Elsőre, sőt másodikra is úgy tűnik ezt elrontották a mérnökök, de megkell hogy mondjam nem láttam még kitört tágulásit egy ilyen motoron sem. Amikor az enyémet vettem, hiányzott róla, de a fickó azt mondta azért mert levette, felesleges. Biztos ami biztos, én vettem rá egyet, nem valami rideg anyagról beszélünk, hajlékony, és erős. Ha ráállnék vagy ilyesmi, nem reccsenne el. Nem keveset mentem vele mióta rajta van, különböző viszonyok között, és semmilyen felületi sérülés nincs rajta, szerintem abba térbe nem kerül semmi, ami rongálhatná. Egyébként 4e ft volt a gyári tartály, egy sárvédő is letörhet Engem inkább esztétikailag zavar, de nem hiszem hogy az kitörne nálam.
aki szeretne képet kinyomtatni/előhivatni, valszeg A/3as méretig pixelmentesen fotóminőségben lehet nyomtatni/előhivatni