Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm
SC06 az CBX 1000 1981-1986 🙃
SC09 az CB 900 F 1981-1983 🙃
SC24 az CBR 1000 F 1989-1999 🙂

Más motortípusok
Átpapírozás egyszerű(ha mindkét blokkszám SC24-es kezdődik). Beszerelteted a szervízzel, kérsz róla igazolást(szerintem a számla is elég), majd a következő müszakidnál szólsz a vizsgabiztosnak, h motorcsere volt. Megmutatod neki az adásvételit a blokkról meg a beszerelési papírt(motornál lehet nem is kell) és ennyi. Leműszakiztatják majd okmányiroda, h beírják a forgalmiba meg kapj új törzskönyvet.
Nyugodj meg, Basi valamit benézett. Teljesen más típuskódokról írt,
Mindegyik CBR1000F-nek ugyan az a típuskódja, ergo a blokkszáma is.
HONDA CBR 1000 F 87-88 (SC21)
HONDA CBR 1000 F 89-95 (SC24)
HONDA CBR 1000 F 96-99 (SC24.SC25)
Ugyan nem engem kerdeztel, de volt ismeros hasonlo cipoben. Neki azt mondtak, hogy a hazai markakepviselettol kerjen egy nyilatkozatot, amiben igazoljak, hogy az eltero motorkod ellenere tipusazonos a blokk, teljesitmeny es kornyezetvedelmi besorolas tekinteteben nincs kulonbseg, stb. es azzal mar mehet a dolog. A Yamahanal nemi levelezes es telefonalas aran lehetett eredmenyt elerni, kivanom neked, hogy a Honda eseten se legyen gond.
Jelenlegi motorkód SC 24 a csere motor kódját megnézem majd, van róla forgalmi másolatom is. Szerinted hogy lehet át papírozni?
Ha nem ugyan az a motorkód nem biztos , hogy sikerülni fog
SC 06 Ausztria
SC 09 Európa
SC24 US
Köszönöm, megpróbálok beszélni velük.
Szia,
Csornára vigyed a Tomihoz. VT Racing Tuning Szervíz
https://www.facebook.com/p/VT-Racing-Tuning-Szerviz-100057378351376/?locale=hu_HU
Telefonszám: +36 30 870 7275
Sziasztok! Honda cbr1000F - hez keresek Győrben, vagy a környéken, szerelőt. Motort szeretnék cseréltetni ( motor van ), műszakiztatással együtt.
https://www.bike-parts-honda.c...
Kis segítség évjárat, típuskód, színkód
1987-1999

87-88: SC21
89-99: SC24

...ha jól emlékszem
Szervusztok. Tudja valaki meddig gyártották a CBR 1000f-t. Köszönöm a válaszokat.
Top állapotú, gyűjteménybe való CBR 1000F eladó 2024. 01 hóig műszakival. Nem olcsó de legalább drága. Viszont pont annyit is ér.
Irányára 850.000.-
Tél: 06705148201
kővetkező projekt ?lanc szett csere,,első,hátso,és maga a lánc,,árra? 52.000ft.
Nos .új kép meg javaslom a csapágyak felülvizsgálatát hamar kiszeded a generátort!! Három csapágy van .!? A középső kép amit szetkel szedni ! Ö felel a jó inditasert amikor más oké, és tolassal egyből indul!!
Nos további kep.amikor elhajlitod és kivettem.ött kel majd kiakasztani a feszítő.igy meg mikor kint van
Nos , nem láttam még a neved ? Első.masodik.harmadik ezután a generátor fedelet le,ezután a macerás rész jön .itt megkel fogni ellent és a 14 vilas kulccsal lecsavarni a 3 pozícióban a csavart,ha ez oké az 5 tétel jön.itt elkel kifelé gorbiteni a lánc lemezt hogy ,kivehesd a kuplungot! Írj ha idajig oké?
viber-t probaltam de ott nembirtalak.
Irtam messengeren. Meg be is jeloltelek ismerosnek.
Kormányt el vitték, ACY.nemtudc mesengeren? Vagy röviden telon tudlak tájékoztatni? Ha ,0620 3737793
Keress mesengeren
Irtam az inditasi problemaval kapcsolatban, erdekelne a dolog. :)
Ja a leszedett túra kormány eladó!! És ha valaki inditasi nehézség be mint én voltam ! Adok infót a munka , fojamatrol ,macerás de megoldható! Hisz most már oké.
Küldetés megoldódott most már, poc rőf!! Ö volt a hibass!