Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló,nekem van egy eladó,a cső jó a tartály nem.4eFt. 30 557 6261
Hello Milyen az olajzási rendszere a crf450x-nek.
Szárazkartereseknek van egy külön olajtartály de ennek nincs ha van hol? A váltó olaj viszont külön van a motorolajtól.
Hello Milyen az olajzási rendszere a crf450x-nek.
Szárazkartereseknek van egy külön olajtartály de ennek nincs ha van hol? A váltó olaj viszont külön van a motorolajtól.
Sziasztok,van egy honda cr 250-em(2007),és nem tudok rájönni mi baja lehet a power szelepnek,olyat csinál hogy félig kinyit,addig megy is a moci ahogy kell utána pedig megtorpan és vissza felé zár a power.Elöször azt mondták hogy cdi electronika(a fejidomnál)azt ki is cseréltem de még mindig ezt csinálja.Talán a power motorja szar?
Ha behúzott kuplunggal sebességben tudod tolni akkor nagy gond nem lehet. Egyik motornak sem olyan hogy sebességben behúzod a kuplungot és olyan mintha üresben lenne. De az olajat mielőbb cseréld ki a váltóba ki tudja mikor volt cserélve benne.
Hello. Vettem egy használt honda cr 85r-t. Hogyha beteszem sebességbe és kuplungal tolom a motort olyan egy kicsit mintha sebességbe lenne szóval nem old ki teljesen. Ez baj? Vagy ilyennek kell lennie? És ha ez hiba akkor mit kell rajta kicserélnem? Előre is kössz!
jaaa bocsi akkkor.....en is mar megoldottam a problemat!
Nem tőled kérdezte amúgy Molnarzo
egy szerelo.....megtortenhettett volna hogy az a 2 szal mentet koszben szakadt el?
arra gondoltam, hogy ki csinálta gépmunkát illetve ki volt az aki összerakta így?....
a motor normalisan huz,indul meg minden.....
sizasztok ! lenne egy kerdesem.........csak normalisan mentem es egyszer hallotam hogy surol,karcol valami a magneskerek dekninel!>....hazajottem kibontottam es volt 3 szal es 2 le volt belole szakadva! vajon ez lenne a hiba? koszi
realitás... bocsi elírtam, ki csinálta a hengert? ha a márkára gondolsz wiseco
Nagyon szépen köszönöm utánanézek a dolgoknak...
relativitás az nem sok,hacsak nem viszonyítani akarsz valamihez, de akkor meg nem értem a kérdést...

realitás viszont nem sok van benne...ki csinálta ezt a hengert?
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Enduro és Motocross Outlet NÉZZ BE!
helló srácok, lenne egy olyan problémám h ujra kellet furni a hengeremet, dea power nyelv belenyit a dugóba és ezért a dugó és a gyűrű pöppet egybeolvadt, nem mozog a gyűrű.... 2 üzemóra ha van benne, így nem szeretném kidobni. Ajánlottak valami olyasmit h próbáljam lefejteni a gyűrűt és finom csiszoló papírral rendbehozni a dugót, esetleg más ötlet? vagy ebben van némi relativitás?
Üdv!Azt nem tudom,vannak itthon,de azok már cseréltek.Venni kell szerelhető fékcsövet,adnak hozzá végét is amilyen forma, fajta kell
Szép jónapot kivánok az Úrnak...:D
tt 600 topicban ajánlották önt...
Török János vagyok egy Yamaha TT600 91 es évjáratú motor tulajdonosa...
Érdeklődmni szeretnék hogy a hátsó telóm olajcsővét hol tudnám beszerezni mivel, leesett a tartályom és szétdarálta a lánc menet közben:S. ha kell képet is tudok róla küldeni...
a választ elöre is köszönöm...
Üdv, megmaradt pár cuccom a CR-hez, ha érdekel valakit:

HGS tuning rezonátor 14e
Gyári kipuff dob 10e (CR250 2002-2007)
Gyári tömítéskészlet, 3 garnitúrányi 20ezer, vagy 8ezer/szett
kuplung-és gázbowden használt, de jó állapotú 3ezer/db
új első sárvédő 4e
új hátsó lánckerék 3e vagy 5ezer/2db
gyári kuplung-és fékkarpár 3e/db PLUSZ egy karpár karbon bevonattal 6ezer
markolatgumi új, Scott piros 3e
japán csapágyszett főtengelyfelújításhoz (2db főtengelycsapágy 2db főtengelyszimmeringgel) 12ezer

meg pár apróság még, oldalidomok, cserealátétek, motorolaj (Ipone)... Dabason van, gyere el, nézd meg, szerintem érdemes. Alkudni lehet, ha több mindent viszel.
20 555 02 76
http://www.sportmotor.hu/motor...
ha vkinek van kedve nézze meg a fotógalériámat! és írjon kommentárt! köszi! és jó motorozást mindenkinek!
hogy könnyebben rúgható egyen, úgy csináld hogy a berúgókart nyomod lefele és amikor nehéznek érzed akkor van éppen sűrítés. Ekkor lassan nyomod tovább és amikor könnyű lesz megállsz és teljesen felengeded a berúgókart és határozottan berúgod. Ha meleg akkor húzod hozzá a kis kart.
helló!LENNE VALAKINEK 250CR-HEZ REZONÁTOR MEG BAL OLDALI HÜTŐ?!tegnap adtan neki egy kicsit! kép a mocimról.előre is köszi!
nekem van 13 000ft-ért fém fékcső!
csika1 te egy vicces csávo vagy