Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha van még ami szoba jöhet a motoral kapcsolatba annak örülnék ha megosztanád velem elöre is kösz
koszi bence!.....
Hát a kis kart ha behúzod + levegőt kap a motor.
Behúzod és rúgod, holtpontot nem kell keresni mert van rajta automata dekompresszor. De ha keresni akarod elmondom ha gondolod, vagy akár más is.
Motorozás közben folyamatosan,kb 2 percenként húzgáld Nekem bejött,le se akar állni
sziasztok jo tanácsot szeretnék kérni tőletek van egy crf450r hogy lehet melegen könyen beinditani vagy én nem értek hozzá ez az elsö ilyen komoly motorom van rajta meleginditonak mondot kis kar annak mi lenne a pontos használata medig kell azt behuzva tartani van e holtpont meg ilyenek válaszotokat elöre is köszönöm
bejött a karbis tanácsod a tüvel! eggyel feljebb raktam a gyürüt és azóta nem dadog! köszi!
Parilla
Azt sem írtad hogy első vagy hátsó de mind1. Én ha vennék fém fékcsövet vennék bár nekem gyárilag is az van. Ezek kicsit drágábbak de nem lesz "nyúlós" amikor fékezel. Ezen az oldalon pl. van 18.900-ért.
de mert....az en hibam ! megturodott es egy picit kihasadt s nem fog normalisan:( dehat igy tanul az ember......de kb mennyi lenne egy?
SZIASZTOK!En DRZs gyerek voltam:)de kiszeretnek probalni egy crf 450et!es olyan kerdesem lenne h mitol mehet el az 5.fokozat a crfbe?mert amit megyek nezni abba nemjo az 5.fokozat,4.ig motorozhato vele es annyi!nagy baj lehet v kb mennyire koltseges meg ha nagy is a baj az 5.fokozat korul,mennyi lehet a javitasa?!elore kox!
Az elektromossági boltban vannak kábelek, ha kell
"minden kategóriának más a modellje"...nem érzel szúró fájdalmat?
hello!ki hasadt az elso fek kabelem?..mennyibe kerulne 1? mind 1 hogy milyen fek kabel?vagy mindegyik kategorianak mas a modelje?(honda cr 125)......koszi
hello Szatyina gézát probáltad már hivni? Megadom a számát 06204271314
Jóregelt mindenkinek.
Volna egy kérdésem,cr 250 96-os a váltóbol kivezetett gumicsövön miért folyik néha az olaj? Válaszokat előre is köszönöm.
Üdv.
CR- CRF alkatrészek eladók :

http://www.vatera.hu/listings/...

Köszönettel : 06209112937
Aham értem köszi a választ:)
Üdv: Tom
Szerintem ne költs ilyenekre, inkább tekerd koppanásig a gázt. Bár nem tudom, lehet, hogy MX1-ben dobogós vagy. V-force 3 membrán a gépedhez olyan 30-35ezer Ft körül van az e-bayen.
Télen lett felújítva teljesen a motor
hali!
94-es CR125 re valaki nemtud eladó rezót?!?
Hát ha neked a CR250-be tuning membrán kell, akkor vagy iszonyatosan kened-vágod a sportot, vagy annyira le van pukkanva a motor, hogy gyenge, de azon a "sportmembrán" nem segít...
Hello!
Abban szeretném a segítségeteket kérni,h van nekem egy Honda Cr 250 típusú cross motorom és kellene nekem bele egy sport membrán és,hogy hol érdemes keresni,mert neten nem nagyon van Magyarországon?!És egy új verseny membránnal érezhetőbben erősebb lesz a motor?!
Sziasztok!Van egy cr 250-em.88-as évjárat.jobb oldali /vizpumpa felöli /dekilre lenne szüségem.Ebben kérném segitségeteket.Előre is köszi.
sziasztok,ha valaki tudna nekem honda cr 250-hez,2007-es évj-hoz,elektronikát(CDI IGNITION BOX)annak nagyon tudnék örülni. Megjegyzés:2005-2007-ig jó hozzá.