Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az olasz MTX 125 az nikasilos? a Japán pedig nem?,
Ha valaki tudja írja már meg,mondjuk mindenféleképpen a Japán mellett maradok.
Cső!
Ha ki van kötve a különolajozás,akkor meg lehet elég egyszerűen csinálni,csak a bovden házból kell levágni kb. 5 centit,ha jól emlékszem.De ki kell próbálni,hogy mennyit kell lecsapni belőle.
Én is Simsonét használom,tökéletes.
Ha magának keveri az olajat,akkor neccesebb a szitu.Bár lehet,h úgy is lehet tákolni valamit.
pacsi
Nincs a szomszédba. Meglátjuk jó? Nekem csak max 1 első Lánckerék kell egyenlőre. hacsak nincs meg az elsőfékkarod kompletten.
Egyenlőre ezek a fontosak. kár h lánckeréktengelyed nincs.
Kellenek ienek hogy müszerfal, idomok de ez a jövö zenéje mert perpill csak arra megyek h elinduljon.

Ha gondolod írj egy kissebb listát a futojozsef@yahoo.com címemre
És estleg egy tel.számot.
Köszi mindent.
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy mivel pótolhatnám 125ös Olasz MTX-em gázbovdenjét, a simsoné jó hozzá?(:
Szia van kettö elsö meg kettö hátsom jo nagyon nem voltak használva.kompletten 5ezer én sopron de ha kell postán is eltudom küldeni.meg van még egy két cucom mtx hez ha kell jelzd
Köszi h írtál.
Merre vagy és mennyit kérsz érte?
Én pesti vagyok.
Üdv!
Megvan még a masina nagy felújításon van szegeden.
új hajtókar dugó csapágyak szimeringek
még várok a szervízelésre de ha kész a gép szólok
tudsz jó enduros helyeket vásárhely felé?
mél: adamezbass@gmail.com
hello
meg van még a motorod?mer én is arra fele lakok és gurulhatnánk egyet:D
Köszi a segítséget, megrendelem náluk.

Üdv
Szia!

Köszönöm szépen de nem ezt a fajtát keresem, és valószínűleg ez nem is az enyémhez való, az enyém léghűtéses, a fejidom teteje meg az alja is magasabb, az alja rácsozott.
Szia nekem van fogaskerekem.de csak fogaskerék.több fajta fogazatal..de tengelyem az nincs..ha kell 06308435077
Szia nekem van fejidomom,lámpám,kilométerora,az egészet egy 10esért oda adom ha kell minden jo.06308435077
Helló Most vettem egy mtx80-at és első lánckereket keresek azzal a tengelyel amire rá kell húzni.
Elég durva a mostani állapotában vmi barom ráheggesztette a lánckereket úgy hogy a végtelen jele is benne van a 8as mellett.

Segítsetek plz
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék nincs-e valakinek Honda MT-50-eshez (82-es évjáratú) eredeti fejidom, oldalsó idomok,6V-os gyújtótrafó, karburátor?

Ha esetleg akadna valakinek, az elérhetőségeim:
e-mail: kenikol (kukac) freemail.hu
MSN: kenikol(kukac)hotmail.com
De ide is felnézek párszor.

És egy kép a gépezetről mihez is kellenének:
Szia a Hely sopron,ha kell tudom postázni,5000ezer oda adom.a teleszkop jo.....ha kell szolj
Vki lakik Csongrád megyében mtx es?
Sziasztok!
Mtx 80 R2-höz keresek új kuplung rugó szettet. Valaki tud egy boltot ahol kapok? Rengeteget keresgéltem, de nem jártam sikerrel. :(

Köszi!
gyerekek, ez elég kemény lesz. Félig mtx, félig mbx, most vittem el egy faszihoz a vízpumpát, hogy hozzáhegesszen egy csonkot az mbx pumpához, hogy rá tudjam húzni a vízcsövet, a belső cső meg(ami közvetlen a hengerből megy a pumpába) az alap mbx cucc lesz, hogy ne a hengert kelljen barmolni. Na mindegy, a lényeg, hogy működni fog. Aztán remélhetőleg nem lesz túl ocsmány.
Időközben elkészült a lendkeréklehúzó is, holnapra meglesz a hegesztés ha minden jól megy, ééééés a holnap délután+estét motoron töltöm, végre, majd' egy év után először.
Kösz a tippeket, valószínűleg csináltatnom kell, volt egy nekem is, de elképzelésem sincs, hogy merre van. (még tavaly novemberben csináltattam, azóta viszont nem kellett)
Viszont van még egy kérdés. MBX hengert hogy hozzam össze az MTX hűtésével? Majd fényben csinálok képet is, úgy érthetőbb a gondom, de arról van szó, hogy ezen a szaron a vízcsövek fémből vannak, fix méreten, és nincs csonk amire rá tudnám fogni a csövet. Kicseréltem a vízpumpát, mert azt gondoltam, hogy a henger ugyanolyan, de így se vagyok előrébb, mert így a hengerből fog folyni a cucc, nem a pumpából.
Plusz az egyik alaplapra rávetette magát a kutya, és a vezetékeket megcsócsálta(szerencsére van másik, de képzelhetitek milyen fejet vágtam. )
Na meg még egy kérdés, milyen buktatókra számíthatok még? Rakott már valaki mbx cuccot mtx vázba? Nagyon elegem van már, semmiképpen nem akarom cserélni a hengert, de lehet, hogy azt kell majd, ha máshogy nem megy - ebben vadállat a kompresszió, az mtx hengerben meg.. azt inkább hagyjuk.
Most nézem hogy 125-ös.

Akkor nem szóltam .

Bocsi...
Hali
Én a yamaha jog 2ja robogó lehúzóját használtam Honda MT8-hoz is.
Ha tudsz valakinek ilyet,egy próbát megér.
Helló! Tesóm szétbontott egy vizes 80-as blokkot. Ő eladja a gyújtást. Írj! Bathoriandras1984@gmail.com
Üdv. Mennyit kérsz érte? Helyileg hol vagy ?
Szia nekem van elsövillám rajt van a fék is.A teleszkop az levegös ami anyit jelent hogy ojan keményre pumpálod ahogy szeretnéd.Ha érdekel szolj vagy irj sms ez a számom olcson odadom.06308435077
a képen látszik. SZIA .