Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm szépen
Széles utat.
igen megegyezik
valaki mondja már meg hogy miértkell öszeütni a gyertyát hogy jol menyen a motorom mert ha meg van nyitva akkor pufog miért csinálja?
Nem hülyék a rendőrök. Régen még lehetett csinálni...Jogosítvány nélkül esetleg, de inkább vegyél egy üzembiztos motort, és menekülés
Segítség!
A 125ös dobfékes MTX első villája egyező az olaszéval?
Köszi előre is.
Ja,ha valakinek van eladó mtx felső villahíd,szóljon bátran!
Sziasztok!
Nagyon erősen gondolkozom, hogy megvegyek-e egy honda mtx 125-öst. Nagyjából 100km-re van tőlem, és nem tudom, hogy egyáltalán haza tudnám-e hozni anélkül hogy megbüntessenek? (Ugyebár 12550-es (Forgalommentes úton hoznám haza lábon.) Nektek mi a tapasztalatotok, mennyire szúrják ki? Azonkívül akinek 12550-es van, mire használja, földutakon endurozgatás, vagy netán crossra amatőr szinten? Korábban nagyon szerettem volna egy ilyen mocit, és most mikor már megvan rá a pénzem, egyre inkább azt veszem észre tele van minden yarddal, és félek hogy pont engem fognak meg, ahelyett hogy a milliárdos csalókkal foglalatoskodnának. De tudom, ha most mást veszek a pénzemen (pl. egy jól megpiszkált szimót) nem mostanában lesz ilyen jó motorom. Bárkinek van véleménye, tapasztalata nagyon szívesen veszem. Üdvözletem Minden Motorosnak!
Köszönöm közben megtaláltam én is.Első hátsó lámpám már van:D Csak arra nem jöttem rá hogy a refi csak járó motornál világít?És az indexek is?Azt nem tudtam kipróbálni, mert még várok a váltóhoz egy fogaskereket.
Szeva! Nekem is ugyan az van meg mint" tomesz 0020"- nak[5163] május 3. 12:27 hozzászólás. Még leszedheted onnan is. Vagy itt a web cím: http://www.megaupload.com/?d=P....
Üdv.Nekem most nagyon kellene MTX125-höz egy rajz.Nem találok sehol.Elküldenéd?:)
dzsoni14@freemail.hu msn/e-mail
szia.igen tudom,csak nem jól alakultak mostanság dolgok,elméletíleg 10-én kapok fizut,és akor mondok tényleg egy frankót.bocsi
figyumár azt igérted hogy keddre intézel bllokkot de még cak nem i irtál hogy van e vagy ninc .cő
http://kepesmotor.hu/motorblok...
blokkalkatrészek eladók
http://freemail.hu/mail/oriasl...
remélem le tudod szedni erröl a linkről mertrz a freemail nem enged küldeni de majd azért probálkozok
Köszönöm Uram!Mondom a címet: w.r.c@vipmail.hu.kössz
Szia!

Egy ismerős csinálta meg 3000 forintért kárpitos mester a szakmája, ez csak az áthúzatás volt szivacsot nem cseréltem benne.
Hétfőtől-szombatig 18:00-től
vasárnap egész nap
Heló eladó Honda MTX R2 További info.:+36706461566
adsz egy email cimet és megy is
Szia!

Szép lett a mocid.
Az üléshuzatot hogy oldottad meg?
oké irj ha meglesz csá
szia!eltudnád nekem is küldeni,ha megkérlek.Nekem ugyan van,csak francia,abból meg egy kukkot sem értek Üdv
japán 125.árat nem mondok,majd megegyezünk!De előreláthatólag jövőhéten tudok biztosat mondani!Üdv
köszi szépen ha lesz blokod mgis mijen és ár kb mennyi.....
szia.nekem nagy valószinűséggel lesz eladó komlett blokom,de az is lehet,h külön lépetető villákat is tudok adni,kedden.jövőhéten tudok biztosat mondani.De egy tel számot küldj e-mailbe.w.r.c@vipmail.hu
üdv
Hello!
bolli622@citromail.hu-ra elküldenéd? köszönöm.