Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

heló egy msn cimet vagy egy mail cimet tudnál nekem küldeni ?köszi előre is heló
Ha elküldöd 1000 Ft ért megforrasztom. Az enyém is el volt törve, de most tökéletes
sziaztok eltört a karbim egy 50 es mtx-em van hm183as karbi vt rajta segitsetek hogy mennyiért tudok venni egyet és hogy hol köszi előre is sziasztok
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Tekintsétek meg ezt a hirdetést! Jó cuccok olcsóért:D
Engemis érdekelne szép motor enyiérthatudol komlet blokot irj

Szeretnék választ kapni egy kérdésemre van egy honda mtx -em 125 ös 6 sebbeséges vizhütéses mocim az a probléma hogy a váltórészem szarakodik és szét akkarom szedni a blokkot de a gyujtás részhez nem akkarok nyulni ( szóval a kuplung felöli oldalrol akarom szétszedni ezt igy meglehet oldani ?Ja és ha van valakinek ehez a motorhoz léptetö villa érdekelne de ha valaki tud olyan hejet ahol lehet kapni ujat az irjon elöre iis köszönöm
Kb így van, de nem teljesen.
A membrán lezárása után, a még lendületben lévő gázoszlop, ping-pongozni kezd a légszűrő és a mebránház között.
Minden alkalommal, amikor elhalad az elporlasztó előtt, felveszi onnan az akruális benzinmenyniséget, ezáltal a a cucc túldúsul.
(volt is a yamahának erről egy remeg diagramja)
Ez főleg közepes fordulaton történik, ezt a gázlengést akadályozza meg a csővel kihangolt üreg(helmhocz rezonátor)
Nah ma kezdődik a restaurálás :) majd tolok képeket.
Üdv.
Valakinek van jó állapotú merevítős cross kormánya?
Úgy nézzen ki mint egy pazzaz, olyan széles legyen.
OLCSÓN!
Meg valamillyen polisport fejidom :)
(Érdeklődés céljából)
Pofon egyszerű a válasz: amikor bezár a membrán (sűrítéskor), az a karbiból jövő benzin-levegő keverék lendületét hirtelen megállítja, és örvényeket hoz létre a membránházban, ami némileg bezavar a következő szívási ütemnek. Ez a "doboz" eltárolja azt a mennyiségű keveréket, majd szíváskor innen is, és a karbiból is jut a forgattyúsházba, illetve onnan az égéstérbe nafta. :)
Százalékosan kimutatható a teljesítménynövekedés, de én nem fognék bele.
(Zolitól meg elnézést, amiért idő előtt belepofáztam... :) )
Tegnap kimentem kicsit nyúzni a gépet terepen, és defektem lett. Megint hátsó, de jól lett összerakva legutóbb, 2 hetet mentem vele, rég leeresztett volna, ha akkor csípjük el.. Szóval most kell egy külső és egy belső is, remek-remek. Lehet fel kéne gyújtani az egészet és gyalog járni.
szerintem nem ojan bonnnyorult ki cserélni amugy szerintem 15000 ret simmán ért a moci nekkem tetcik
Üdv Zoli!

Régóta foglalkoztat a kérdés, és sehol sem találok pontos választ. Biztosan ismered Yamaha DT 80 as gépeket...( rd ben is ez a blokk van) namár most a henger szivócsonkján van felül egy kis csatlakozó amire egy cső, és arra egy tartály csatlakozik. Ez mit csinál lényegében ? Érdemes át alakítani így a gyári csonkot? Várom válaszodat.
csá hátsó tello kellene nekem . Fellehet ujjitatni a régit tudja valaki
Tiszteletem
Bonyolult dolo kicserélni a 25-ös mtx-ben az olajzó tengelyt?
És mondjátok meg hogy meg ért e 15000 ret a gép?:D
Nem tud valaki egy 125 honda mtx-hez hengert de az laszhoz
Na megint sikerült összehozni?
Vegyél kézvédőt is legközelebb,azt legalább lehet hegeszteni:D
Nem úgy mint a kormány kiflit:(
1000 Ft ért csinálok ha gondolod, fáklámpa is van benne
az a jó ha sikerül valami de vigyáz rá szeretem az ijen motort ijen van nekemis .....
Csákó!
Nincs valakinek gyári kuplung bovdenje és kuplung karja mtx 80hoz?
Hali
Hogyan lehet ilyen ledes lámpát készíteni mert én egyszer el kezdtem ledet venni hozzá de aztán abba is hagytam a projektet mert nem tudtam (tudom) hogyan kell csinálni valaki elmondaná vagy segitene benne?
köszönöm
Szia!

Megtudnád adni egy e-mail vagy msn elérhetőségedet MT-50-essel kapcsolatban szeretnék kérdezni tőled.

Előre is köszönöm

Kenikol
Jól néz ki, én is majd valami ilyesmit fogok az enyémre fabrikálni!
Ledes hátsólámpa! Mit szóltok hozzá ? saját gyártymány
Öcsém! Kijavítottam a hibát! Szar volt a hengerfej tömítés Dolgozik a géép rendesen Nagyon örül a fejem most