Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ilyet még nem láttam.
Régóta nálad van a moci.Ment nálad már tökéletesen?
A gyertya hogy néz ki?Mármint úgy értem,hogy nem olajos,benzines?Próbáltál már cserélni benne?Vagy az is lehet,hogy sokat kap.Vagy a karbival van valami gond.
Az a baj,hogy így láthatalanba nehéz segíteni.Ki kellene szürni szépen sorba a hibalehetőségeket.Amúgy mindig ilyen hangja van vagy valamikor rosszabb?
ezen nincs szám csak annyi hogy OKI MPS-300
Ez szerintem eredeti.
A számokról(ami rajta van) nem tudnál csinálni egy jó képet?
Olyat amit én is küldtem.
itt egy video a hangján lehet hallani hogy nembir kifelé pörögni idegesít már nagyon hogy mi lehet a baja :S
http://youtu.be/NLHKFJB13Dk
Igen ezt az oldalt én is ismerem és MT-hez is van alkatrészük is.
Jó cuccok,jó áron
Legalább ezt is tudom!Amugy az enyém is így néz ki és van egy nsr-ből származó amit kaptam,az is ilyen
szia igy néz ki nemtudom hogy ez eredeti
Szia!
Én Honda dió-ét vettem bele a vaterán.
Mivel tökéletesen működik így valószínűleg igen.
Nekem ilyen volt benne amikor megvettem.Gondolom elötte valaki ezt találta bele.
De legalább én is tudom,hogy jó bele.
Üdv.:
Laci
Baszus az enyémbe is ilyen van! Egyezik a dió-val? Komoly?
Ha valaki bowdent vagy spirált keres, találtam egy oldalt, olcsóbb az új spirál a 80hoz mint a vaterás használt.
http://www.cma-motor.hu/Alkatr...
Ilyet még nem hallotam.
Nekem a képen szereplő van benne.Ezzel vettem meg a mocit.Én úgy jártam,hogy nekiálltam felújjítani a gépet,szétszedtem és amikor összetettem nem volt szikrám.Aztán kiderítettem,hogy Honda Dió CDI van benne.
Vettem is egy ilyet.Semmi gondom nincs vele.
A második képen(piros csatlakozó házas)a gyáriról készült kép van.
Tehát így néz ki a gyári.
Nem tudom neked milyen van benne.
Jó lenne ha küldenél róla képet.Azért megnézném hogyan néz ki.
Üdv.:
Laci
Szia Zoli!
De ez függ attól,hogy milyen bőrből csinálja,mennyi munka van vele,milyen környéken laksz(úgy értem milyenek arra felé az árak)stb...
Én egy jawa mustang ülést csináltattam 3éve és 5500ft volt.Mondjuk szebb és jobb lett mint a gyári .
De ezért mondom,hogy ez relatív,hogy mennyibe kerül.
Hát tényleg gyenge a kép, de ha műxik nem baj hogy már megpiszkálták, mennyi az annyi+posta?
Helló Zoli!Mint mtx-es hátha te tudsz nekem válaszolni!
Lenne egy olyan kérdésem,ha lecserélném a 125ős vázat 50-esére,használhatnám 50-esként a motort?Jobbára úgyis a vázszámot nézik a fakabátok!
Meg amiket te bontotál mtx-et,azoknak a vázával összeházasitható e a 25-ös vilái,és a többi cuccai?Remélem tudsz segiteni benne!A vázat menyiért adnád külön?Ha lehetséges ez a megoldás amin töröm a fejem!
Köszi a segitséged előre is!
(Haveromnak az Aprilia Tuareg 125-ösét 3000Ft-ért csinálta meg az ülését a kárpitos, amiben a bőr is benne volt, és patent lett.)
Bocs a minőségért sietnem kell , ha kérsz még képet csinálok.
Fordulatszám mérő
küldj!
Hello.
Leszereltem,Pörgettem csavarhúzóval,így mozog a mutatója,de sajna látszódik ,hogy már valaki szétkapta.Ha érdekel képeket is küldök.
megnéztem MPS-300 van ráirva ez mond valamit ?
de, az aki eladta vette kintről
Nincs MSN-em.Skype-om van és gmailem.De ahttp://hondamtx80.lapunk.hu/?m...
ott is van Chat.
Üdv.:
Laci
van msn ed ? ott könyebb lenne ha van légyszi vegyél fel norbi19930623@hotmail.com nemrég lett megfurva a henger kb egy hónapja új gyűrű új dugó
Egy kárpitosnál kb.5-10000ft között lehet az átbőrőzése.Legalább is itt Baranyában.Egyári olcsóbb lenne de azt nem tudom,hol lehetne beszerezni.
Üdv.:Laci
Üdv!
Nem tudjátok véletlenül megközelítőleg mennyibe kerül egy mtx üléshuzat csere(vagy újrahúzás) cakk-pakk?