Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Peti69!
Ne haragudj, ilyenekkel nem tudok szolgálni :(
Szia! Csomagtartó, első teló szelep esetleg?
Sziasztok! Van egy pár apróságom MTX 125 höz, pl.: hátsó lábtartók, első lámpa, ha valakit érdekel írjon.
Esetleg van valakinek hozzá szerviz könyve?Hm CRE 50 2000-es
Bocs,de lemaradt.A mailcímem:setle@citromail.hu. ,vagy a setle@t-online.hu. Ezen elvileg elérsz.
Helló.Ha a képre kattintasz a jobb egérgombbal,akkor megjelenik egy kis ablak.Ott kiválasztod,hogy a kép mentése másként,majd az álltalad megjelölt helyre elmenti a gépeden.Ezek utánn már csak a megfelelő képátméretező programmal a gépeden ki tudod nagyítani.Én is így csináltam/ microsoft office picture manager/,és ezt a programot használom a képek átméretezéséhez.Az én gépemmel is volt munka bőven.Egy kép a megvételkori állapotról,és a jelenlegi állapotról.Van egy kis változás.

Üdv:Laci.
Szia Laci
Ami átjött bekötésirajz tul kicsi ha eltudnád küldeni vagy jobb minőségben vagy papiron nagyon örülnék.Természetesen a költségeket állom.emil cim evezzos@citromail.hu Ha adsz egy telefon számot felhivnálak hogyan tudjuk megoldani.
Üdv János
Helló
Akadt még egy kis problémám.Nincs meg a jobb oldali oldalidom az mtx 80hoz(a baloldali fekete)ha valakinek van egy felesleges szivesen megvenném.
üdv János
Köszi
Szerintem jó lesz , ha gondom van még jelentkezem.
Mégegyszer kösz üdv János
Helló.Talán ez jó lessz.
Üdv:Laci.
Sziasztok! Olasz MTX125-höz eladó csomagtartója van-e valakinek?
Amennyiben igen, kérem ne tartsa titokban!
Köszi: Peti
helló
Honda mtx 80 kapcsolási rajzra lenne szükségem ha valaki tud segitsen. kösz
csá írtam e-mailt de nem válaszoltál.mi az ára? és van valami hibája? esetleg képet tudnál küldeni?
Szia!

nekem van főtengelyem,ha érdekel írj a pumma@vipmail.huv címre.
Köszönöm szépen, gyűjtögetem az infokat!
Ja a blokk széthúzásnál azthiszem a kuplunghoz leszedéshez kell valami spec. kulcs de azt mondják otthon megtudod csinálni.
Szia!
Nekem is olasz 125MTX-em van,elvileg nekem is nicasilos volt a hengerbe a persely (előző tulaj mondta) de miután dugótörésem lett a szerelő akivel nézettem a hengert az mutatta,hogy már perselyezve lett és sima vasperselyt raktak bele ezt úgy tudod megnézni,hogy a nicasilost nem lehet mágnesezni viszont ezt igen.De viszont ezt lehet furatni,dugót én wössnert vettem bele ami 25000Ft.Ha rendesen rendbe rakod a mocit és odafigyelsz rá szerintem nem lesz probléma vele pár évig.
Sok sikert!
Széles utat!
Köszi, igazad van, nem állok meg a dugónál, átnézzük, hátha mostanában nem kell piszkálni. Ha fúrva vannak ezek a hengerek, akkor az új felület mennyire gyorsan kopik? Mennyit bírnak ki jó 2t olajjal? Speciális szerszám kell-e a szét, ill. összeszereléshez? Errefele nincs szervíz, de nem ilyedek meg egy ilyen feladattól, sőt vannak itt páran akik sokat szereltek már motorokat, és szívesen segítenek is ha kell. Amíg jó idő lesz hajtjuk, aztán télen szépen átnézzük a blokkot.
üdv nekem honda mtx-80-as motorba kellene főtengely akinek van írjon.
csáó. szerintem ezek nicasilos hengerrel lettek kiadva. de szerintem ha dugót cserélsz akkor főtengely csapágyakat is kellene tapasztalatból mondom. Ja ás a hajókart is nézzed meg h van e valami b aja.amúgy nagyon jó kis gépek .hát alkatrészre én a prox-ot ajánlanám.de kinek mi.
Üdv! Még azt szeretném kérdezni, hogy hol lehet kapni az első telóra szelepet ?(nyomás beállításához kell)
Köszi!
Sziasztok! Pár napja vettem egy olasz 125-ös mocit.
Sajnos csak most találtam erre a fórumra, de jobb későn...
Eléggé zajos a motorja(pár nap alatt kiderült, akkor szinte észre sem vettem) amiről nem tudom mi okozhatja.Ha lassan mozgatom a berugó kart hallani koppanást is. Kérdésem az lenne, mekkora összegbe kerülnek(mennyit szabad adni) az alkatrészek(dugó, gyűrű, csapszeg)Nem nagy kompresszió érződik berúgáskor egyébként. Főtengely, vagy a csapágyak milyen hangot adnak ha már cserére érettek? Egyébként még ha megzavarom, kapaszkodni kell rendesen a szarvába! Elég csak a dugót, gyűrűt, csapszeget cserélni ilyenkor(esetleges fúrással), vagy lejjebb is szét kell nézni? Honnan tudhatom esetleg?
Köszi a türelmet, és bocsi ha kicsit szedetlen amit írtam, de elég korán van!
Sziasztok,
Eladó MTX 80.
- 6 sebesség
- vízhűtés
- kismotor, befizetett biztosítással
- jó állapot, gyárias kinézet
- gyári fogaskerék áttétellel (15/45, 80km/h------8500 RPM)
- 1984-es
- 3500km-rel ezelőtt fúrattam
- fogyasztás 3,8 l/100km (70km/h-ás közúti motorozás)
- 38.000 km futásteljesítmény
- még gyári festés és idomok
- akksi nincs benne, nélküle is megy, km óra, fordulatmérő hibátlan, hőfokmérő akksi nélkül nem mutat
Nagyon megbízható. Bő 1 év alatt 5000 km-t mentem vele hiba nélkül, annyi hogy 2-szer kifogyott a benzin mert nem figyeltem :)
Napi használatból, munkábajárás, könnyed endúrózásra, strandra-és boltbajárásra használom. Van róla ezen az oldalon videó, keresd ki ha érdekel esetleg!
Fix 100e Ft. (a bukó nincs az árban) CSERE NEM!
70/335-23hatvanöt
Balázs Róbert, Kecskemét mellett.
Hali!Valaki nem tudja hogy kell-e tenni mtx-nél a dugattyuhoz hézagoló gyürűt?!
helló a membránért mennyit kérsz?