Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva! Nekem van komplett Honda_MTXMBX125-200_Service_Manual_ -om . Ha kell dobom, vagy megkeresem honnan lehet leszedni. Pá!
Mbx 125 höz keresek gyári komplett gyújtást lendkerékkel cakli pakkli mindent. Ha estleg valakinek akad ilyen szoljon. Köszi!
Hali! Én is ma szívtam vele. Szét kell húzni a blokkot hozzá. Legalábbis nekem úgy kellet. Elvolt törve. hajtottam neki egy új fület és kész.
sziasztok eladó ez a központiteleszkóp jó állapotban van---30 605 6883
de kérdezd meg Báthori Zolit (zoli94jan11)
neki sok alkatrésze van és szívesen segít.
Üdv!
Szia!
Csak ilyen ábrám van
rendben!berukar rugóra nincs ötleted?Esetleg robbantott rajz vagy valami?köszi :D
Szia!
Szerintem cserélj hengerfej pakolást.
Üdv!
Üdv!

Honda mtx 125 (japán )tulaj lettem!:D
Tudja valaki hogy lehet egyszerűen megcsinálni a berugókar rugót?Ja és miért forralhatja a vizet?Előre is köszi
Sziasztok,
MTX 80-hoz (vízes, 6 seb.) a kipufogó hátsódobba keresek hangtompító betétet. Valakinek ilyen? Vagy létezik más hangtompítás?
köszi,
üdv, Robi
Sziasztok!Honda mtx 80-ason szeretnék hengert cserélni 50esre--sünök miatt--Megvan a henger és azt szeretném megtudni hogy simám rámegy az 50es henger a blokkra?Valakinek van ilyen tapasztalata?Addig nem akarom megvenni a kisebb dugót mig nem tuti a dolog...Köszönettel---Robi
csá! Nekem van hengerem nem attack (tehát nem olasz)és jobbos deknim,a balost még meg kell néznem.
Ha érdekel pumma@vipmail.hu írj.
na vagyis blokkház és ha még van henger alig fúrt akkor az írjon
köszi
sziasztok
Nincs valakinek egy honda mtx 125 japán blokkház és ha van akkor henger rá? az írjon a fórumra vagy az e mail címemre:gacsi.balu@gmail.com
Van mtx 125 kuplungom,váltóm,első telóm,vázam,első kerekem,fejidomom,karbim,olajpumpám stb ... olcsó pénzért eladó,ha valakinek szüksége lenne rá------- pumma@vipmail.hu
Ugyan az!Én mbx kuplungot tettem mtx-be még az is passzolt.
Kép róla
Eladó a képen látható vadi új JTF 329
520 as első lánckerék
Fogszám 16

Ár: 1700 HUF
(posta megoldható)
helóóó sziasztok.
olyan kérdésem lenne hogy az mtx és az bmx 125 nek a blokkja megeggyezik -e vagy mert nekem mbx em van és mtx ről lenne rá alkatrész a blokknak a 2 középdeknije.
Sziasztok!

Azt akarom kérdezni hogy nemrég vettem egy mtx 125öst és hogy ezeken van e láncfeszítő mint a yamaha dt-nél a hátsó rugó mellett, mert azt tudom hogy a hátsó tengelynél tudom beállítani a lánc feszességét csak én terepen is szoktam menni.
Mert amikor a terepen motoroztam akkor egy kisebb domboldal megmászásánál a lánc leesett és begyűrte a kihajtásnál(a kis lánckeréknél) és megűtötte a blokk oldalát.
Ezt el akarom kerülni, ha van valami ötletetek hogy mit csináljak akkor írjatok, ne tartsátok magatokban.

Üdv:Balu7777
szia! 125-ösé jó lehet rá? mert akkor van
szia! Láttam keresel első telót nekem van eladó!

pumma@vipmail.hu itt tudunk bezsélni róla.
Szia!

Ha kell, írj mailt, vagy ide is lehet...

honda4022@gmail.com

http://www.vatera.hu/honda_mbx...


Üdv; Zoli
sziasztok! nincs valakinek egy eladó kuplung bovdenje?
nem tudjátok esetleg hogy hol lehetne hozzá kapni?
Rendben, köszi!