Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Cseréld be... Mondjuk nekem spec. jobban tetszik a régebbi Zezres. Viszont a kistesóból szebb az új. A kipuffancsa is bejön, marad is.
Nincs az az isten, hogy február végéig várjak, azt nem bírnám ki Ha nem lesz melegebb, legfeljebb nagykabátot húzok . Nagyon óvatos leszek, megígérem neki: nem fog fájni Remélem akkor majd nem dob le a hátáról...
Nem vagy egyedül. Énis így vagyok azzal az ominózus segg viszketéssel, de én max fbruár végéig várok, mert itt Pesten bizony ma is elég szép idő volt, főleg reggel! Izzadtam a kabátban ahogy sétáltam, pedig abszolut nem voltam túlöltözve.
De te legalább tudsz ékvezkedni a látvényba meg a hangba, de én nem, mert messze telel...
Ha a hangja jó, akkor sem vígasztalna engem , de motor formavilága üti sajnos az őlődét... , nade nem kesergek itt, hisz az is nagyon szép .

.coR
Hát... Lehet hogy nem a legszebbek ezek a dobok az 1000-esen, de a hangjuk . Szerdán hoztam el "narancsomat", azóta esik az eső, sőt hószállingózás is volt (Szombathely)... Nem gondoltam, hogy 4 naposan is 0 kilométeres marad?!? Tiszta szégyen... Csak a hangjának örülhetek. +10 fokot megvárom a gurulással, de már nagyon viszket a se**em
Aréna kupa? Noncsak, miféle sport űz téged? Csak nem jéghoki? (sry ha hülyeséget írtam, nem értek a sporthoz!)

.coR
Áhhh... Akárki akármit mondd, nekem a 2007-es 750-es, 1000-res sokkalta szebb mint a 03-06-os generáció .
NEkem nagyon bejönnek a szögletes formák (élek, sarkok), csak az a randa dob ne lenne rajtuk

.coR
itt meg fúj a szél , de viszont 8°c van, tegnap 4°c-ba mentem
Itt havazott.
csak vicc volt
Elég hányadékra sikeredett....
Én edzésen voltam, sajna nem motorral... Holnap ( vagyis ma ) aréna kupa...
Ujjjujjjujjj, ezt is hozzámvághatná egy szponzor. A legszebb motor... Ha egyszer megnövök, ilyenem lesz...
Az is volt sajna nem csináltam fotót róla
A zöld a legszebb.
A végére raktam egy nevető emberkét tehát viccnek szántam
kutyának meg tessék
Nesztek
102km a délutáni termés
Minednki motorozik csak én nem?! Vagy mi ez a nagy csönd

.coR
Jah, úgy könnyebb kicibálni amotorod a dzsungából!

.coR
Eladó Tokico 4 dugattyús fékrendszer..
Első komplett fékrendszer fékcsővel, igény szerint fékolaj tartállyal. Ár: 30.000-.
Lyuktávolság (felfogatás):
- széltől szélig kb 8cm
- lyukközéptől lyukközépig kb 6,3cm 6,4cm
- lyukátmérő kb 8-9mm
debrecenbe voltam fél12ig és 8tól havazott erre hazajöttem süt a nap és 7°c csak kerültem egyet
Tényleg jó idő volt Fehérváron, csak az a baj, hogy bentről néztem kifele mint egy majom a ketrecből
Örülök hogy legalább te ki tudtad használni.....
Egyébként megint termékeny nap volt a fórumon..
Hali mindenki!
Fehérváron nagyon jó idő van, azt mondta egysrác most úgy 19/30-45 között:
Nincs hideg a motoron! Azt mondi 0fok!
Számít ez annak aki motorozni akar?
aztakurva ennyit olvasni