Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!Srácok ,tudna valaki abban segíteni hogy a hengerfejnèl ès a kipufogó csatlakozásnál a csavarok mellet mièrt folyik az olaj?? 2013 Kawasaki z1000 31000km
Sziasztok !
Van valakinek esetleg z750 2005-höz ültetőszettje? (kutyacsont)
Sziasztok

2008 évjáratú z750 keresek első fényszórót….😵‍💫
Sziasztok,szerintetek a 2005-ös z1000-re rá lehet-e nagyobb probléma nélkül rakni a későbbi évjáratú,a már mutatós fordulatszámmérős műszeregységet.
Olajügyben meg a gyakorta használt Motul 7100 vagy Castrol Power 1 (akár a rácsing verzió) nem mellényúlós.
4 litert kér, 10W40-ből
Alaposabban tessenek keresni a fiatalurak. :D
http://www.geersgonewild.com/z...
Köszönöm
De sajnos ott csak 2005ig van manualt!!
https://www.manualedereparatie... pár évvel korábbit találtam.
Üdv!Milyen olajat ajánlanátok z1000 2011 ABS-hez? Hol lehet manualt letölteni? Mindenhol fizetős!!!!! Köszi a választ
Üdv!Milyen olajat ajánlanátok z1000 2011 ABS-hez?
Hol lehet manualt letölteni?
Mindenhol fizetős!!!!!
Köszönöm
Sziasztok!

2010-es Z1000-hez (1043ccm, 102kw) keresek bukógombát. Esetleg tudtok ajánlani? Linket is szívesen fogadok. Illetve gumi csere előtt állok, szívesen venném tanácsokat, hogy kinek mi vált be tapadás szempontjából... Köszönöm!
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy 2012 kawasaki Z750R-hez esetleg valakinek egy eladó bal oldali farokidom nincs elfekvőben? Akinek van kérem jelezze! 06 70 219 4040
Köszönöm!
lapkás 40-50,000 km után kell állítani
Kupakos lapkas. Vez. tengely ki, kupak le, lapka alatta kicserel, kupak vissza, vez. tengely vissza.
2004 z750 szelephézag. Milyen állítású? Csavaros vagy lapkás?
BODIS TITAN GPC-1 DOB kitűnő állaptan eladó.
90e ft.-
Sziasztok!
Van egy eladó turaplexim 2007-2009 közötti Z-re. Amennyiben erdekel hivj +36203470446
Igen, hamarosan sor kerül a computeres vizsgálatra.
Sziasztok!
2004-es Z1000-hez keresek gyári szép állapotú kormányt.
Kérlek dobj egy SMS-t, ha van. +36203470446
Szia
Lehet hülyeség, de hibakód olvasás?
Nem volt még ilyen hiba, pedig elég régóta itt vagyok 🤔
Sziasztok!
Valakinek van ötlete hol kellene a hibát keresni ha nem működik a limiter? Teljesen kiforog óra szerint.
2005- ös Z750
Köszi
Üdv urak. Nemrég egy 2004 es ezredes tulaja lettem. Szóval szakmai tanács kellen. Mivel a motor elég sokat állt így a gázkar nehezen megy vissza a helyére. Szeretném kitakarítani de a tank levétellel gondom van. Hol kell széthúznom a üzemanyag csövet hogy ne folyjon ki a benzin. Gondolom ha a szivattyú után szedem szét akkor nem fog ereszteni? Esetleg még tanács hogy mire érdemes oda figyelni
találkoztam...
https://www.sportmotor.hu/foru...
"kitalált történet"
#5283437 | 2016. augusztus 13. 11:46
Csak saját gondolatok. Fesz.-szabályzót kizárnám, mert akkor mást is vinne, ráadásul az a biztosíték "előtt" van, tehát... nem.A relé ugyan "utána" van, de az meg tudomásom szerint vagy működik ,vagy nem... az áramkörben a pozitív ágban hol átad, hol nem, ha összeég is, akkor is csak folyamatosan világít, vagy egyáltalán nem műxik.
Zárlatos lehet valamelyik indexed, vagy az odamenő vezetékek...
Szerintem...
Tévedés jogát fenntartom, de én zárlat esetén hamarabb gondolok kidörzsölt vezetékre, vagy beázott indexre, mint fesz-szabályzó/relé-hibára.