Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi!
Hétköznap nincs cefrézés, hétvégén is alkalom, indok kell hozzá.
Robis, ezt nem hagyhattam ki. Zlipinek van egy egész jó az esses zéjén, ott biztos lehet cigizni az árnyékban. Egyszer én is kipróbálnék egy plexis témát, de szerintem nagyon elcsúfítja az eszközt.
Persze ez is ízlések és pofonok kérdése.
Szasztok!
King koma romantikus alkat vagy , szerettetek vóna kettesbe menni .
Mér nem mondtad h ide jöttök a környékre éppen idehaza lógattam a lábam .
azért gratulálok szar reakció idővel is kb belőted a gyári adatot 11.8 .
Asziszem aholnapi tesztnapból nem lesz semmi ha így esik .
FIGU
Inkább nem kommentálom. Majd Te is fogod értékelni később. De a Midas plexije nem is nagy és jól is néz ki. Hosszú túrákon nagyon jól jön.
Jó estét SOMA úr a sőr meg feles meg volt már
Hali mindenkinek a forumon az abaj hogy még senki nem érdeklődőtt a jérgány iránt ugy hogy eből beszámitás lessz
Az Aprilia Scarabeo plexije elég jó, pláne így negyven év felett
Nekem ellenben tetszik a plexi. Midas király elárulod, hogy hol lőtted? Én is valami hasonlót keresek.
Es az a zold gyonyoruseg hogy szerepelt?

Minel tobbet alakitod a kinezetet a motorodnak, annal kevesbbe tetszik. Tepsi ules, csopperplexi, konyokindex... grr... Mostmar ajj le!

Es persze gratulalok!
Gratulálok!
Bár kicsit beragadt az R6 a rajtnál,de nem tudott elhagyni,pedig ugye sokkal könyebb és erősebb is! De sztem max ezeket a 600-asokat lehet vele megfogni esetleg régi 750-est,de a maiakat nemhinném!

De jó móka volt,bnőm mondta,h amíg felálltunk a rajtrácsra,a bemondó csóka aszonta,h elég ritka ,h kis Z-vel odaállnak gyorsulni,meg,h a motorom egy Sneakfighter

Jó móka ez a gyorsulás,bár inkább 1000 túra a Z-s cimbikkel!
Sziasztok!

Tegnap voltam tökölön gyorsulásin, és a bejáratnál közölték,h itt le kell rakni a motort,gyalogszerrel tovább vagy be kell nevezni az meg ingyenes
Hát beneveztünk (R6-os cimbimmel) ,mi bajunk lehet! Csak nem vernek el szeges léccel,h márpedig oda kell állni és tépni neki! Azt mondták motorosoknak nincs verseny csak időmérés!
Aztán addig addig,h olyan kevés motoros volt,h hát csak odaálltunk no
Első gyorsálásom egész jól sikerült,bár a reakcióidő nem túl jó,de egész jó idő és sebesség lett belőle!
Szia!
A polírozott peremre tettetek valamilyen védőlakkot is?
Hát, elég gyatra képek... Ilyennel nem reklámoznék

De amúgy szép munka, mert hála Istennek soma rakott fel valamire való kpet

Ui: nem személyeskedtem!
Adatlapomon! nagybasi@msn.com
Van valami e-mail elerhetoseged?
Sziasztok!
Ha valakit érdekel felnipolírozás és festés nálam jelentkezhet!
A Molnár Gabiét is én csináltam!
Néhány kép mielőtt elvitte tőlem!
Jó reggelt!
Köszi a segítséget. A teljes hátsó rész nem tetszik, szerintem az új seggét eltalálták. Én szívem szerinte hagynám a francaba, de ez a rendszámtábla megoldás a gyárin cserét igényel!
igaza van Figunak, nekem is integrált indexes hátsó lapionom van és nagyon döfi
Estét ismét!
Soma bocs most néztem a tutilámpa már orba-szájba megvót .
Figyu én az Imetnél vettem az indexeimet, párban adják és igy 3500Ft /volt 2 éve kb./
tehát 7ezerből megúszod az egész mókát, nem kell trafó, ugyan akkora teljesítményűek mint a gyári,
"E" szabványos, kicsik, és szerintem f@szák is stb.
FIGU
Hali Soma!
Szerintem ne bajlódj a ledes indexel
www.tutilámpa.hu itt nézz hátsó lámpát /ami tud indexelni /
King komának is ilyen van igaz régi Z-n , biztos tud tanácsot adni.
Ha mindenáron mégis ledes index kell, kell a trafó .
FIGU
Egyebet nem tudok mondani, kérem kaccsoja ki , illetve kérdezdd Gabit. Csörögj rá.
Köszi Janika ez az oldal már megvolt. Most nézegetem, hogy a Louisnál 12.95€ az a ledes index, ami tutinál 12800Ft. Ha az darabár emez pedig párba van akkor is sok. Valami carbonos cuccot nézegetek, próbálok hozzá hátsó sárvédőt is hasonló kinézetben. Kitört rajtam a Carbonfiber.
az tényleg jó!
akkor mi történt hogy így meggondolta magát?
Cső Sovjet!
Nincs a fogyasztással semmi gond. Gabi 210 km-re tankolt 12 litert, szerintem ez egy nyitott csővel, jah és lábujjhegyen jöttünk-mentünk. 11 óra után szerintem fent lesz Gabi is.
Az index dolgot vettem. Köszi.
tutilámpa
Soma itt nézz szét, elég jó árban vannak a dolgok
Amúgy kell hozzá relé