Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2005-2006 Kawasaki ZX 6R/RR

Yoshimura full racing system könnyitett leömlökkel RS-5 carbonfiber végdobbal, vagy titán végdobbal

182.000.- Ft dobozban
2008 Kawasaki ZX 10 Yoshimura R-55 GP style (shorty) racing slip on
137.500.-

2008 Kawasaki ZX 10 Yoshimura R-77 full racing system könnyitett leömlökkel carbonfiber végdobbal.
230.000.- Ft

Q SILENCER a cucc és van még 2 változat, de leömlő nem tartozik hozzá
Az USA-ból
Sziasztok! Nem tudja valaki hogy honnan tudnék beszerezni cr500 hoz fmf tuning rendszert?
Sziasztok! Nincs véletlen valakinek Aprilia RS 50-hez sportkipufogója?
Igazán nincs mit
Köszi a segítséget!
Hy igen számít még a ha kipuff dobot is rakol rá, a végcső méret nagyban változtatja a teljesítményt. Kisérletezni kell, mert ronthatja a teljesítményt!
Fogalmam sincs, de a gyári dupla kipu van rajta.
Hy!
van nekem egy tdr 125-ösöm 2 ütemű és az lenne a kérdésem hogy mindeggy hogy milyen dobot teszek alá?
Számít hogy 2 vagy 4 ütem?
Köszi előre is a válaszokat.
Motorosállatot kérdeztem a Carbon a motorra topicban, de aszonta sokba lenne ha ezt csak egy darabra kellene legyártani, de arra gondoltam, ha nem egy cső lenne, hanem olyan, ami hosszában egy helyen el van vágva, akkor a mérete kis mértékben állítható, ittelve nem kell hozzá legyártani sablont, hanem akár egy pcv cső is megfelel a célnak, és arra menne a formaleválasztó, aztán rá a carbon-persze ez csak az én elméletem, nem tudom mennyire kivitelezhető. Amugy nekem 105mm a kipufogóm átmérője, 40cm a hossza. Neked?
Sziasztok,

van egy eladó dobom Kawasaki ZX636 2005-06-os modellhez.
Titán dob

LX
a krómot lepolirozzátok rozsdásodik,ha a cipőtalpa ráolvad akkor mi az ami rajta marad?
HI. Alex CBR vasárnap reggel 08:30 ig érj a 2/a első benzinkútjához / shell / Várunk, ha tudsz gyere, hívj vagy nézz be a GSR 600 ba.
Én is burkolatra gondoltam, de hol és molyen áron van?
Ha nem durvák a karcok akkor polirozás is szóba jöhet, ha nem lehet akkor egy karbon burkolat felszegecselve
Akkor marad karcos, max kap vmi karbon burkolatot vagy festést.
az gáz szerintem senki nem nyúll hozzá,talán krómozó?de az nem tartós(sportdob a megoldás)
zzr 4OO gyári duplakipu. Kerek a dob.
HI. Alex nézz be a GSR fórumba. Köszi
titán,karbon,kerek,ovál,gyári,leo vice,akra,yoshi?
GSXR 1000 (k5-k6)
Titanium hexagonal slip on 149.000.-
Karcos a kipufogóm és a külső burkolatot akarom lecseréltetni rajta.
több infót