Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szar a hangja(koleganak az van,)
Eladó R1 Full titán Akra rendszer!
Vance and Hines Classic II. Cruiser! Megfelelne ? 14 munkanap alatt itt van .. Hang odab@szos....
Slip on cserénél nem kell utánna állitani, esztétikai küömbségek vannak csak a carbon kicsit strapabiróbb
Sziasztok!

Valakinek van tapasztalata LeoVince -el kapcsolatban.
Számit hogy alu vagy carbon?
Utána kell álítani valaminek?

Egy FZ6-ra menne fel?

Köszi!

George
Mikori a moci? Cobra-t lehet hozzá rendelni
Sziasztok!Tudtok e nekem segíteni Suzuki VZ 800 Marauder motorhoz hol tudnék vásárolni nyitot kipufogó csövet.
Veryí Nájsz!
Sziasztok!
Egy kérdésem lenne...
Van nékem egy Leo Vince SBK dobom, egy 600-as kawán lakott.
Viszont a furulya nem van benne, az előző gazdája nem adta véle. Gondolom elhagyta, vagy nemtudom...
Tudnátok nekem segejteni, hogy van-é arra lehetőség, hogy leovinszéktű' bészerezni egyet (az sem baj, ha kettőt, legyen tartalékban egy), avagy a méreteit megadná valaki?
csiszold le fémtisztára és fújd le ilyen lakkal vagy 5 réteggel
http://shop.unas.hu/shop_artde...
Sziasztok!

LeoVince carbon dob milyen árban mozog FZ6 -ra?
Ez tényleg karbon, vagy csak egy takaro "disz" bevonat?
/csak mert matrica nekem is van /

Köszi!

George
George
Sziasztok. Vettem cr 500 ra DOMA kipurendszert és ráraktuk elkezdett rozsdásodni kb 10 percet mentem vele 1x. Nem ismer valaki véletlen olyat aki le tudná nekem krómozni vagy valamivel felületkezelni hogy ha kipolírozom olyan is maradjon? kösz
Kösz Alex keresni foglak!
Hay mindenkinek!

Keresnék a DERBIGPR 50-hez nyitott kipufogórendszert.
08-as Z-1000-re Two Bros 2 db carbonfiber dob 176.500 lenne van a kinti raktárban 1 szett carbon és 1 szett titánium ha nem hazudtak...
Azt meg sajna én nem találok sehol...
Miert nincsenek ennyiert franko dobok 650-es Banditra...
Heló Alex! Meg tudtad nézni pontosan mennyi lenne a Z-re? Köszii!
2006-2007 GSXR 600 750 Jardine GP 1. 85.000.- Ft dobozban ( mai napon 200. Ft/USD árfolyamon számolva)
Szállitási idő: 13 munkanap
Szia drbig! Néztem de sajnos külön nem találtam... Talán bontottat lehetne vadászni.
Y csövet tudsz nekem szerezni a józsikhoz?
Szia MartonR6! A yoshimura gyárt hozzá slip on-t(dobokat) és rendszert is, a Two Brothers csak dobokat csinál ehhez a modellhez. . Ha adsz egy mail cimet elküldöm a képeket és az árakat, vagy keress meg valamelyik elérhetőségemen amelyet az adatlapomon találsz meg...