Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oké, azon vagyok :)
mostmár csak azt kéne kitalálni, milyet vegyek...
sajnos most kicsit sürgős lett, mert hajnalban kihasadt a hátsó, és pénteken jelenésem van a mocival, szóval muszáj lenne viszonylag gyorsan megoldanom... :S
van valami tipus, amit ajánlanál / nem ajánlanál?

sajnos semmit sem konyítok a témához, full kezdő vagyok...

amit eddig kinéztem, és árban (is) tetszik, az a conti twist sport... 14-15ért már láttam.. .szerinted az milyen? tudsz róla valamit?

Előre is köszi!
bigoneoszi, nekem is van pár tucat hátsó D211GP-m Dobj egy mailt és átküldöm mik vannak!
Szia!
Itt a kép.
Dobjál már képet róla...
Köszi, új kellene
Szia!
Nekem van egy 190/55/17 2009-es.Közepe és bal oldala király a jobbos kapott mivel Ringes mint álltalában ebből mind!8000-be viheted!
Sokáig fogod keresni, mert nem létezik /50-esben :(

D209GP:
/60 (2008)
Üdv!

Keresnék 190/50-17es méretben Dunlop D209-est vagy D211-est.
Lehetőleg újba.
Gumikat az alábbi e-mail címre várom: gokart.racing.sport@totalcar.hu
Előre is köszönöm!
650 sv-n volt fent nekem sport attack és az is kagylósra kopott azt hittem én fékezek állatul...
Pirelli Motorgumi Akció-Az árak számlásak 1-év Garanciával!2010-2011
Diablo
120-160 Pár 53990Ft 160/60R17-29900Ft
Diablo Strada
120-160 Pár 57500Ft
120-180 Pár 58500Ft
Rosso II
120-180 Pár 70990Ft
120-190/55 Pár 73990Ft
Rosso Corsa
120-180 Pár 79990Ft
120-190/55 Pár 82990Ft
Scorpion Trial
110/80R19-150/70R17 Pár 59990Ft
Robogo Gumik 10-16"-ig 6500-16300Ft
Nemtom, olyanom még nem volt.
még 1 kérdés a roadattack 2 továbfejlesztett ,jobb a tapadása?
Nekem ez a kombináció már 3szor volt fent.
Előre nem árt a kicsit tapadósabb, hátra meg a nem annyira kopós.
köszi pon igy akartam én is fel rakni,csak azt gondoltam hülyének néznek majd ha keverem.igaz a mintájuk 1forma
Linket nem, de sokáig ezeket használtam(és fogom is).
A Road Attack kicsit keményebb mint a Sport anyagra. Elsőguminak én a Sport-ot szeretem, hátra meg a Road-ot, mert nem kopik annyira.
Tapadása mind a 2őnek jó, esőben is. Pályát a Road nem nagyon szereti. Az első gumi állandóan rosszúl kopik, gondolom a minta miatt. Kagylós lesz.
Valami nagyobb mintájút keresek. Köszi.
Olyan 15e körül.
Rendelj neten - legalábbis nekem a szereléssel együtt is olcsóbb volt, mintha itt vettem volna meg - és keress egy gumist aki motorgumit is tud szerelni, ennyi.
Sziasztok!

Most vettem egy jó kis GS 500ast, és akitől vettem, ő is ajánlotta, hogy cseréljem le legalább a hátsó gumit rajta...
Segítséget szeretnék kérni tőletek, nagyon új nekem minden, első motor, ilyenek...
hogy hol vegyem, ott fel is szerelik-e, kiket ajánlotok, kiket nem...

előre is köszi!
Csatlakozom Kawazsolihoz. Nagyon jó benyomásom van róla. Csendes, gyorsan átdönthető, ragad mint a Technokol, egyenesfutása betonkemény, nem oldalaz kanyarban, keményen odateszi magát, nem számít a vizes aszfalt. Hogy mit bír az egyenlőre ismeretlen, de ha a Pilot Sport elment 10 ekm-et ez se lehet rosszabb (saccolom a 20-at). Ja és én olcsón vettel 50 alatt. Ezt egyik gumi se tudja, csak a használtak, de ez új volt!
Tegnap vettem le Michelin Pilot Sportot. 3mm? Középen kevesebb. Az elsőt ingyé hozzá adom.
Egyszerű, a nevében van, a road attac az túragumi, annak van egy újabb verziója a road attac 2, a sport attac az utcai sportgumi, nyilván nem megy el annyit mind a road attac, de jobban tapad, pályára is mehetsz vele, persze bizonyos keretek között.
Szeva mindenki, tud vlki 1 linket, vagy írni valami összehasonlítást, a contiroadattak vs contisportattak-ról a mintájuk 1ezőnek tünik, talán a keverékben lehet nagy v kiss eltérés?
Kéne egy barátomnak NEM ÚJ 180/55R17-es hátsógumi, valami sport-túrásabb. Akinek van jó áron, az légyszi dobjon egy mail-t...
Van otthon 2őm is jóáron. Este kapsz képet, ha még nem vettél.
Hali!
Tud valaki tapasztalatokat mondani a Pirelli Diablo Rosso-ról? Ilyen van a motoromon fel akarnám vinni pályára, de nem tudom hogy birná a gumi...