Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Pirelli Diablo Rosso gumi van most az R6-omon. Viszont hallottam nagyon jó véleményeket a Dunlop gumikról is. Azt szeretném kérdezni, hogy Dunlopban melyik az, ami hasonló kategoriás mint a jelenlegi gumim. És ezek már két komponensűek?
Sziasztok!

Eladó Pirelli Diablo supercorsa sc3-as keverékű, közútra ideális további információ apróhirdetéseim között. Az árból engedek 3 ezret
Szia!

Én Bridgestone BT023-at ajánlanék a mocidra! Adatlapomon elérsz ha ár kérdésed van!
Üdv!

Szerintetek a Michelin Power Race gumi milyen?
190/50-17es a gyári méretem hátul, de viszon ez 190/55-17-es el fog férni?
Köszi szépen akkor nekikezdek aktívan a keresésnek!
Akkor túrasport gumit keress. www.r17.hu, de itt az apróban is ki lehet fogni jókat.
Igen, jogos... csak a gumit akartam először kérdezni, csak itt belezavarodtam a sok hirdetésbe meg a kutatásba...
Jah igen a második kérdés le is maradt, hogy Honda Hornetre 600 asra milyen gumi lehet az ideális? Alapvetően rövidebb túrázáshoz meg városi mászkáláshoz egyáltalán nem pályára! Az autókhoz könnyebben tudok, de ez a terület még eléggé új!

Köszi!
Motoralkatrész topicban megmondom
Sziasztok!

Csak két gyors kérdésem lenne

(Az az igazság, hogy eddig nem nagyon voltam benne a motoroséletben de most jutottam el odáig, hogy megengedhetem magamnak, hogy érdemben a témával foglalkozzak)

Budapesten (és az interneten) merre keresgéljek bontott,használt, jó árú új motoralkatrészek után?

Előre is köszi!

Pbalint
Végülis egy Conti Go lett, mert az volt az üzletben, és sajnos sürgős volt a gumivétel... remélem jól járok vele...
Pirelli Sport Demont tett rá egy barátom, nagyon dícséri, csak arra vigyázz, hogy ne a supermoto legyen, mert az csúszik.
Sziasztok! Segitséget kérek a motoromon a hátsó gumi gyári mérete 160/60-17, most 160/70-17 van rajta ezzel vettem. Szerintetek a km óra mennyit csal az első lánckerék tengelynél van a jeladója. Köszönöm!
Pirelli MT65 3,50-18-as gumi játszani eladó. 2000 Ft-ért(postával). Ha nem kell senkinek, akkor kidobom.
ez is igaz ... és tudsz valamit ajánlani? mert holnap legkésőbb muszáj vennem valamit :S
pont azért kellene valami rendes gumi, ami nem megy ki alólad kanyarban, és kisebb vele a fékutad. A profik tudnak korrigálni, te még nem.
Oké, köszi szépen, szerintem megnézek egy contitwist-et, próba szerencse.... aztán majd kiderül...
amúgy én is úgy vagyok vele, hogy mivel össz tapasztalatom 450 kilcsi, plusz az amit a jogsi megszerzéséhet kellett lenyomni, nem hiszem hogy szükségem lenne valami nagyon profi gumira, amit koptatóig lehet dönteni... mert ahhoz előbb bátorság is kéne :) egyedül a vizes futás érdekel kezdő lévén....
Nincs Csak 1 db 180 K2 van
Szia!
180-as K3-ad nincs véletlenül?
Igen ezen elérsz!
Köszi, írok.
Ez a mail címed müxik?
bali105@t-email.hu
Conti twist sm? lehet jobban is tapad
Gs-re szerintem bőven jó lehet, twist sportom nem volt, csak sport, és race attac... nem egyszerű arra tapadósabb gumit szerezni, viszont sok semmirevaló szinte életveszélyes gumi van. A heidenau gyárt rávalót (mitas, meg hasonlót messzire kerüld) nekem a robogón van, peremig minden gond nélkül dönthető, pontos típust nem tudok mondani, talán k61 de nem biztos. A gyári brigi sem rossz, de a conti twist sem lehet olyan szar, kezdőként meg pláne