Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hááát ez nem oly egyszerű...
kell hozzá egy yoshi kábelköteg + yoshi em-pro elektronika, majd az egészet felszerelni beállítani...
uh nem kapod meg...
te akvafijúúú!adgyjadt ide nekem had próbálom ki én is!ua motorka!izibe!
csütürtököm ugrott.váltó ugyanaz a baj
Na csak azért.
nem kapsz
Aggyatoknekemisilyet
kiváncsilennéka kis 400assal milyen adatokat produkálnék:)
wazzze Tibi!
csukd be a szád!
még egy kis pontosítás...
az én adataim nem telefonos, hanem komplett A.I.M. telemetria rendszerből valók.
nem mintha számítana, csak akkor mááá legyen pontos a tájékoztatás.
jaa. oks köszi
Némi módosítás. Almanonak K8 750-e van 25mm Öhlins elöl, TTX hátul és SC2 a gumi.
Telefon GPS-el+RaceChrono program ami letölthető a netrő.
mária terézia hid.az elég egyenes
hali. tudna nekem valaki segíteni?
szeretnék egyszer a HONDA NSR 125 F mocimmal elmenni egyet pályázni, de nemszeretnék messzire menni!
nemtud valaki komárom-esztergom megyében egy pályát ahova ellehet menni?
köszi helo
ezt hogyan mértétek?ilyenre kiváncsi lennék esetemben is.igy lehet látni hol vagy nagyon lassú..
Hmmm....... ez érdekes!
Kedden már én is ott szeretnék lenni és úszkálni a tengerben!
Komoly forgalom várható.Jó utat!
na látom ez a topic is haldoklik
akkor csak annyit mondanék:
indul a csapat Rijekába, este már kellemes medencében fogunk sörözni Tacsiékkal
Tegnap ugy döntöttem hogy kimegyek a Mersz estére, de nem száguldozni hanem segitek valaki kezdönek. Akkor még ugy terveztem hogy a K9-el megyek, de ma kicsit meg voltam csuszva idöben és rájöttem hogy mire felpakolom a dömperre a k9 et és kiérek a Ringre kocsival addigra lehuzzák a rolót. A K5 ön meg ugyis van most tükör is, rendszám is, lámpa is, ugyhogy a K5-öt vittem ki.
Tibi ur akkor fejezte be licenszes edzését, de maradt a Merszen is nézöként.
17.45 kor a megafonba szoltam hogy ha valaki elöször pályázik ma, az jöjjön oda hozzám
Csak ketten jöttek, néhány perc elmélet, fékkar használatrol, ivtartásrol, és egyenesekben maximális gyorsitásrol, után mindkettöt egyszerre vittem fel, megbeszéltük hogy 2 kört az egyik jön mögöttem, utána helyet cserélnek és 2 kört a másik jön mögöttem. Szerencsére a k5-el voltam arra meg feltettem az utcázás miatt a tükröt is, igy a tükör kicsit segitett figyelni öket. Az egyik bácsi az LTD dijat használta ki egy DL650 el volt, neki 160at ment a motorja a célegyenesben. Azt hittem félora után hazamegy, de végig maradt, a végén büszkén mutogatta a megfogyatkozott rinyacsikját és a szikrázo lábtarto nyomait.
Szóval nem bántam meg hogy mára ezt terveztem be száguldás helyett

Utobbi idöben olvasgattam mobiltelefonos gps telemetria a Race Chrono programmal és ez tényleg felizgatott, de az én mobilomnak kell egy külsö gps vevö (valami egér?) és bluetouth-al összekötve müködne.
Szóval ha igaz ez hogy 10000 ftért kapok ilyen gps egeret akkor kiprobálom
Sziasztok! Remélem mindenki legalább olyan jót mocizott ma a ringen mint én.
sokba lenne.....

LX