Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én speciel jót röhögnék valami kis kibaszós viccen. Banán a kipufogóba, este a kerek eltulajdonítása a csapattárs kocsijáról stb....
MÁSODIK NAP
Èn idáig azt hittem hogy Tacsit tényleg a medence vonzotta ebbe a hotelben, de most már megvilágosodtam. Tacsit mindössze annyira érdekli a medence hogy medence mellett sokkal többet tud fogyasztani! Ezért fektetett ekkora vagyont a Siroki Aquaparkba is!
Most délután 1 óra, de Tacsi akadályt nem ismerve, reggeli óta egyfolytában a medence mellett ül az asztalnál, igaz ernyö alatt, de nem telik el 20 perc a 2 rendelés között. Szóval bárki bármit mond, ez mindenképp elismerendö teljesitmény.
Hogy mit szokott rendelni? Nem pizzát az biztos! Slivovica és sör amit kiválo kiejtéssel rendel horvátul!
Mig a többiek egész nap a sörivó verseny mai futamára edzettek, én beletemetkeztem a pályázók bibliájába és vezetéstechnikát olvasgattam egész nap. Norbi felragasztott egy uj nyeregszivacsot nekem.
Holnap délután átmegyünk a pályára megnézni a frissen érkezett kuparésztvevöket. Igaz a garage kijárat olyan irtozat meredek, hogy kérdés hogy a gyengébb autok (Tacsié-Norbié) fel tudják-e egyáltalán húzni a trailereket 2-2 motorral...... Na majd elválik holnap.
Késö délután a Tacsiék nagy egészséges sétára indultak, természetesen odafigyelve a megtett távra is, autoval indultak erre a turára (természetesen a trailert lenthagyva a garageban). Mire visszajöttek, addigra nem volt parkolohely sehol a garageban. Tacsi habzó száju moslyát elövéve próbálkozott a recepciosnál és csak megoldotta.
Szóval a mai nap elég sivár volt. Gondolkoztam egy darabig hogy tán fel kéne gyujtani Tacsi uj autoját is csak hogy valamivel tudjalak benneteket szorakoztatni.
De aztán rájöttem hogy ugyis alig olvassák ezt a topicot, meg az is lehet hogy Tacsi sem szakadt volna meg a röhögéstöl, igy végülis maradnak a száraz tények: a semmittevéstöl is kurva jól vagyunk.

Vacsora után leszakadt az ég, soha jobbkor, inkább most essen
Jahhhj milllyen zavarban vagyok ennyi meghivásnak eleget tenni...... ha össze kell törni valamit szóljatok....abban már jó vagyok
merszre gyere 6.-án
Elvileg tervben van
na vazze.... ezt most elképzeltem... erről is küldhetnél képet.. de itt a fórumon plíííz

LX
MOOOOOOOOOOOST csavarókkal a hajamban ülök, na előkeresem.....
ha lehet most kűűggyed, mert be kell fejeznem a beszámolót... mester... pppfff.... sajnos messze vagyok attól... majd ha stabil 05-ök mennek a P ringen, 00-k meg a H ringen... akkor már egy kicsit elégedettebb leszek... addig meg sok gyakorlás...

LX
Van ..1-2 majd átküldöm amin rajta van a Mester...
Hááá, mé ugy nem izgalmasabb pl azt a 954-es CBR-T amit cirka 3 hete beraktam Adyligetnél az erdőbe tökéletes állapotban volt mig rá nem ültem... CON AIR cimű filmből idézhetnék .."kettő ment le egy jött fel" kifele csörlözni kellett a kicsikét.......
na.. ezexerint mégiscsak van olyan kép ami sikerült a remegő kezű fotográfusnak is...

LX
A hős..... rocket man
naja.. de azé' az nem baj ha nem folyik rá az olaj az első gumira.. talán kicsit magabiztosabb lesz kicsit...

LX
Öszinte leszek, nem is néztem meg, de majd most egy első Öhlins-t is berakunk neki mert olyanokat fékez hogy ugy összeül az eleje hogy a betont is felturja a kanyar elött
-Ezen a szinten sohasem a motorral van a baj....
tudtam, hogy magyarázat az lesz... vagy nem csináltad meg neki rendesen, vagy mivel Honda.......

LX
B@szki az nem az Én motorom Annak is örülhet hogy megépitettem neki,

Jahhhh telószár szimmering Én csak rá ültettem és goooo, arról nem tehetek hogy előtte cross motornak használt egy supersport motort
Te jössz 6-án pályázni?
ööööööö... hogy is van azokkal a telószár szimeringekkel? vagy a 600RR az nem Honda?

LX
Svéd, kicsit dekoncentráltak voltak a riderek... ahogy olvasom
Yehhh, best deal of the the day, Vegyetek HONDA-t nem köll szerelni...

Erre a kommentre fikázós választ nem kérek
ez most fájt!
ööö... izé.. LX
Joe,

még mindig van egy eladó váltóm... mint mondtam a '05 - '06-os modellé belemegy csúszokuplunggal mindennel...

LY
Jó köridőket kívánok nektek. Húzzátok a gázt mint az ............
Rijekai nyaralás és pályázás elsö nap
Norbi 11 re jött, ö vitte a K9-et is a Repsol mellett, nem kell ecsetelnem hogy melyik feszitett büszkébben!
Mi egy órával késöbb indultunk, asszony meg a lányom. Tacsi telefonált hogy már elhagyták Balatont és gáz van mert Gabesz otthon felejtette a moci forgalmiját. Gyorsan kioktattam hogy mi a teendö és késöbb kiderült hogy müködött is az ötletem.
Nekem szokás szerint az amcsi rendszám miatt a horvátok vetettek velem egy 15 napos biztositást 375 kunáért, de ezt már sejtettem, mert tavaly ugyanez volt. De ezt a biztositást csak a régi határon árulják ezért határt kellett cserélnem, de az egész megvolt félóra alatt.
Akkor tudtam meg Tacsitól hogy ugyan ök átjutottak horvátba de Gabesz furgonja kigyulladt a határon.
Tacsi félrelökött, szólni akar: Volt feszültség rendesen. Hege fél uton közölte, hogy bizony otthon hagyta a forgalmiját a motornak. A horvátok nem éppen a felületességükröl hiresek, igy többek javaslatára cselhez folyamodtunk. Össze szedtük az összes forgalmit, egy dosszieba bepakoltuk és minden egyes alkalommal amikor kérték a határon a motorok papirjait, széles mosoly kiseretében átadtam a paksamétát. 1x sem nézték meg. Na emellett a feszültség mellett, ahogy átengedtek, menekülöre is fogtuk igy szegeny Gabesz lángokban állo autoját a határoron oltogattak. A szállás csoda klassz, a társaság már most is kivallo. Látszik, Svéd szervezte ; )
Egyszerre értünk Norbival a szuper Excelsior hotelhez, ahol a garázsban Tacsival is összefutottam, félorával elöttünk értek ide, aztán Bencsik Tamással is találkoztam.
A garázsban igen meleg volt ezért Tacsival toltunk egy sört és irány a medence. Mindkét medence nagyon tiszta de tengerviz. A szobák mindenkinek tetszenek, tengerre nézö erkély, hütö, plazma TV, safe, klima, szuper fürdöszoba. Mivel eddig minden ittlévö hozott asszonyt, néhány gyerek is van igy 17 a jelenlegi létszám. Este büfévacsora, nagy választék, sok gyümölcs, szoval eddig minden helyén van.
Ja Gabesz autoját nem érték maradando károk, oriási meglepetésre folytatni tudták az utat az autoval
Utána indult a medence melletti sörivó verseny amely a következöképpen alakult:
Norbi már nem tudta magát kvalifikálni sem (ásványviz)
Hege kiesett a selejtezöben (1 sör)
Gabesz és én a második fordulóig jutottunk (2-2 sör)
Tacsi és Gyuri most körmérközéssel probálják eldönteni az elsöséget (sligovicák és sörök garmadája)
Reggel Tacsi fél 7-re reggeli tornát hirdetett a medence mellé!