Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nitro N1700-ra sötét vagy irridiumos plexit keresek.
Ha valaki tud jóárasítva...
az már sztem nagy lesz,de azért köszönöm!
Dainese 52 es szép állapotú sérülésmentes kétrészes bőrruha eladó 43000 Minimális alku belefér :)..
0620 9157 653
-Sisak 15000.
-Csizma 15000.
06303210309
bali105@t-email.hu
Eladó egy 36-os női bőr túra csizma!Kb 3X volt használva.Csere érdekel sport csizmára.
Sziasztok!
Eladó egy utasként egy szezont használt S-es Akira sisak!Nagyon szép állapotban van szinte új.Postát állom!
Eladó motoros csizma!

Shox Trace RX-1 Sportcsizma, kék, 45-es méret, sérült (javítható). A semminél sokkal többet véd!
Ár: 1.500 Ft

Mail: tyt001@freemail.hu
Tel:70/6199777
ELADÓ!
Schoeller versenykesztyű (Made in Switzerland), Keprotec kevlár protektor (magas ütéselnyelő képességű) az ujjaknál, a bütyköknél, a csuklónál, stb. Erős marhabőr külsőrész, puha tapadós bőr a tenyérrészen, az ujjaknál perforált bőr.
Kék – fekete - fehér színű, mérete: XXL/12. Hőálló, víz, kosz, és olajtűrő anyaga van, rendkívül tartós. És a legfontosabb, hogy rendkívül kényelmes, össze sem hasonlítható egy olcsó kategóriás kesztyűvel.
Teljesen új, sosem használt. Méretprobléma miatt eladó (nagy rám :( ).

Ár: 18.000Ft (bolti ára 24.000Ft)

Mail: tyt001@freemail.hu
Tel:70/6199777
sziasztok! 42-43-44 es csizma érdekelne engem,márka mind1 gixxer 600hoz keresem a párom
Eladó bőrdzseki(Rawhide U.S., XL, kivehető bélés) és bőrnadrág (Shox, 3XL) kiváló, alig használt, újszerű állapotban. A nadrág 2szer volt rajtam, de a dzseki se sokkal többször. Megtekinthető Eger mellet, vagy egyeztetés után Budapesten. Ár megegyezés szerint.
e-mail: peter.gazso@gmail.com
ELKELT!
hájóvan
Vagyok, de dolgozom. Írj mail-t, ott az adatlapomon.....
ÚJ Női motoros nadrág cordura XS/S méret
Vastagon bélelt, protektorozva: csípő, térd.
Víz és szél álló.
A nadrág kabáttal össze cipzárhozató.
Németországban vásárolt, jó minőségű erős nadrág. Sajnos méretprobléma miatt eladó.
Ára: 13 000,- Ft
4x használt motoros csizma, újszerű 40-es méret
Németországban vásárol: Drytex Ciskara
40-es méret
Még csak megtörve sincs. Lemostam, lefotóztam, remélem minden jól látható. A képeken a talpi felület kicsit vizes még...

Ára: 19 000,- Ft
Eladó!

4 x Használt fekete, zárt bukósisak S-es NEXO
Németországban vásárolt, Nexo márkájú, zárt sisak. S-es 56-os, fekete.
1390g + - 50 g
4 x volt használva, tiszta!
Annyi baja van, hogy a nővérem leejtette. Két helyen le van pattogva a festék, de ezen kívül semmi baja. (a sisak legtetején, illetve a sisak plexis részének az alsó részén jobb oldalt. A plexi, nem sérült!)
Szép tiszta sisak, látszik a képeken is...

Ára: 23 000,- Ft
pohi! jelkezz! jelkezz!
Hali!
Nitro N1700VF-hez keresek letépőfóliát,valaki esetleg tud segíteni?
valaki nem tud jo allapotu elado Nolan N70E sisakot? egyszeruen nem lehet kapni sehol mar.:S
kifogytam
PIROS-FEHÉR Alpinestars Gp Plus 2008 "XL", illetve Gp Plus 2010 PIROS-FEHÉR "XL" 22000Ft/db postával.
Biztos, hogy felnyitható a plexi, ha nem is annyira, mint egy sima utcai sisaknál. Egyébként ha már plexis siltes, akkor nálam az Icon a nyerő! Bár duplája, mint az Airoh.
Eladtam a gatyeszt uram.
a plexis cross sisakokról kinek van véleménye?

ilyenre gondolok... ezeken fix a plexi vagy fel lehet csúsztatni vhová?

http://www.bigbikeshop.hu/term...
Soha vissza nem térő alkalom!

Csere is érdekes lehet, beépített napszemüveges kupakra, ebben a méretben, nyilván ráfizetek...

Hívjatok megegyezünk!