Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv Mindenkinek!
Egy kesztyűt keresek a leányzóm számára XS-es méretben, pici pénzért (2000-4000 forintért). Valaki tud-e ajánlani ilyen aranyosságot?
Köszönöm!
ÁÁÁÁ, ne hülyéskedj, szívesen körül érdeklődtem...
Igazából, még egy helyről várok visszajelzést, de nem hiszem, hogy lesz bár mi is.. sajnos.
Szia Gabe7!Örükök,hogy így fogod fel hiszen én sem rosszindulatból írtam.Üdv
Sziasztok!

Eladó egy vadonat új, az Euromotornál vásárolt Nolan N85 Rival N-Com bukósisak, 5 év Nolan gyári garanciával. Az új N85-ös széria legjobban felszerelt sisakja, karcmentes, pin-lockkal ellátott plexivel, beépített napszemüveggel, minőségi, kivehető és mosható béléssel, bogárhálóval, Microlock csattal, N-Com kommunikáció előkészítéssel. M-es méret!

Ára: 60.000.- Ft.
KillBill,

köszönöm az erőfeszítéseidet, jövök egy rudival vagy amivel mondod..
még hiányzik a fele pénz rá de inkább komplett rendszert szeretnék és egyre inkább hajlom a bevált bódishoz

üdv
megnézem a polómat ha hazértem améret miatt
ha ok beszélünk
Szia BBusa!

Na, körül néztem, a kipuf rendszer ügyben, sajnos semmi jóval nem kecsegtetlek.
Nem is igazán találtam 1400-ashoz 4:1-ben rendszert (hogy, esetleg olcsóbban hozzá lehessen jutni) Németországban is pásztáztam, de semmi. Sima dogjaim vannak, azt tudok adni olcsóért vadi újat, de maga rendszer és az átalakító, az nem kompatibilis az 1400-asra. Suzukira vannak rendszereim, de a dobok nagyon szépek...
Valamikor badizgattam, most már csak inkább hasra gyúrok.
Visszakanyarodva 1 gondolat erejéig a méretekre, én azt tapasztaltam, hogy van különbség egy adott méreten belül is, gyártótól függ, a gagyibb cuccok kisebbek a márkásoknál.
Új Alpinesters gerincprotektor 13000Ft,Dainese 14000FT!
Csak rendelésre hozom.57X25 cm
06303210309
bali105@t-email.hu
Gabe7, érzem a késztetést, de várok hátha megenyhül a szived szegény zxes társadon és akciót hirdetsz a limitált polódra
Gabe7, érzem a késztetést, de várok hátha megenyhül a szived szegény zxes társadon és akciót hirdetsz a limitált polódra
XR-1100 - sport-túra, X-Spirit II - versenysisak.
Köszi, de nekem kicsi. Megmértem a pólóm, ha kiterítem alul 68 cm. A pólód tényleg XL-es.
Tisztelt Gabe7!Ez valóban limitált darab,ha Xl van beleírva,de szerinted nagyobb!
A limitált darabok miért lennének más méretűek!
Mekkora, és mi az ára?
Hello!
Van egy eladó Spool textil kabát. Kivehető thermo bélés. Váll,könyök, gerinc protektor. Keveset használt.
Tel:0036305204066
Holnap délelőtt.
Holnap délelőtt.
Sumakker, légyszíves nekem is küldd el az elérhetőségét! Köszönöm!
bali,

kawasaki poló zöld színben xxxl méretű? van-e?

üdv
FOX Protektoringek rendelhetők minden méretben 14000Ft/db áron!06303210309
bali105@t-email.hu
Sziasztok!
Yamaha moto Gp M,L méretben,Kawasaki Monster Gp M,L,XL 17000/db áron rendelhető!
Monster Energy kapucnis pulcsi négy féle hímzéssel 12000Ft/db!
Továbbá utcai motoros kabátok rendelhetők.Pólók,ingek!Írd meg mi kell és küldök képet és árat!
06303210309
bali105@t-email.hu
hello

már csak egy elérhetőség lenne a tuti...

üdv sumakker
Sziasztok!
Eladó egy utasként egy szezont használt S-es Akira sisak!Nagyon szép állapotban van szinte új.
Ár:12000Ft postával
06303210309
bali105@t-email.hu
Hello!
A Shoei X-Spirit II és az XR-1100-es sisakok használatban mennyiben különböznek egymástól? Motorozás közben és a használat során milyen előnyeik/hátrányaik jönnek elő? Az eléggé eltérő áruk miből adódik?
Aki már használta mindkettőt, sokat tudna segíteni.