Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Arlen Ness-t tudok adni, de az ugyebár kék és fehér, de pont van egygyönyörű verseny sport kesztyűm, a bolti ára 29 900, én
19 900,-Ft ért adom!
Természetesen S-es méret.
Csak a színe nem stimmel...

De, ha érdekel...
Arlen Ness G-2126 bőr, protektoros verseny kesztyű
Prexport Pro Race

Használt de szép állapotú, perforált, marhabőrből készült versenykesztyű, karbon betéttel a kézfejen és az ujjakon.

Méret: címke alapján XS, valóságban inkább S-es méret.
Ár: 6.500,-
Üdvözlet Fórumozók!

Sisak vásárlás előtt állok és szeretném tájékozódni mivel, még kezdő vagyok ezért sisakok terén 0 a tapasztalatom, de azt tudom hogy a mostani Kiskőrösi zárt bukó plexi nélkül nem a legbiztonságosabb
Valami krossz vagy enduro sisakot szeretnék meg fazonra bejön még az Airoh Tr1-es is. Ja meg nagy előny lenne ha plexis.
Árban 30k a plafon. Amit eddig találtam ebben a kategóriában az a Motowell/Worker plexis krossz sisakja.
Ti mit tudnátok ajánlani?

Üdv, Dénes
Írtam mailedre!
Szia ,mennyit kérsz érte? Cím:csemete67@freemail.hu
Eladóvá vált, Forma TX fekete krosszcsizmám. Két napot használtam,minimális használati karcok vannak rajta! 44-es méret,ha esetleg érdekel valakit,bátran keressen! e-mail:gsxr1@citromail.hu
csizma 45ezer (39-es méret)
sisak 29ezer (S méret)

mindkettő csak 3x használt, új állapotú.

Női bőrruha 60ezer
http://www.kepesmotor.hu/egyre...
Szia ! Van egy s.-es méretű FM 12000.-ért
A multkor még a Yamaha kereskedéseknél lehetett látni.
Sziasztok!

Tudna valaki mondani egy boltot, ahol lehet próbálni Marushin sisakokat?
Csak online boltokat találtam google-ben.

Köszi
Keresek Alpinestars GP Pro-t piros fehér színben, L-es méretben.. Várom az ajánlatokat..Próbálási lehetőség nem ártana..
Sziasztok!
Eladó egy utasként egy szezont használt S-es Akira sisak!Nagyon szép állapotban van szinte új.
Ár:12000Ft postával
06303210309
bali105@t-email.hu
Sziasztok!
Yamaha moto Gp M,L méretben,Kawasaki Monster Gp M,L,XL 17000/db áron rendelhető!
Monster Energy kapucnis pulcsi négy féle hímzéssel 12000Ft/db!
Továbbá utcai motoros kabátok rendelhetők.Írd meg mi kell és küldök képet és árat!
06303210309
bali105@t-email.hu
KillBill,

hol árulsz te pontosan a kiállításon?

üdv
szia Killbill!

S-es méretben milyen kesztyűket tudnál ajánlani készletedből vagy esetleg milyet tudnál szerezni?
engem alpinestar, berik, arlen ness, dainese stb érdekel fekete vagy piros feketében.
Köszönöm,ha esetleg lesz még akkor összehozzuk!
Hy all dzseki+kesztyű kombót vennék össz. 25E-ért. Ki mit ajánl? Kesztű S-es dzseki M vagy L
Szia!

Szeretnék szólni, hogy ma eladtam a HJC FG-15 sisakot...
De ha bármelyik másik jó, vagy tetszik, az még a rendelkezésedre áll...
még, de holnap is kimegyek árulni...

Üdv KillBill.
Szia deadbull! Bukósisak ügyben írsz egy e-mailt? Az enyém az adatlapomon. Üdv
KUSHITANI SJL-4 motoros bőrdzseki - 55.000 Ft
Csere esetleg érdekel, de csak bőr protektoros dzsekire, vagy gsx-r 750 k1 alkatrészekre.

http://www.kepesmotor.hu/bor_k...
ÚJ Motoros verseny/sport kesztyű eladó!
Érd: tyt001@freemail.hu 70/6199777
Helló

A robogót sikerült eladnom , de a bukó kicsi volt a kedves vevőre , hétfőn megyek Pestre , ha gondolod összehozhatunk egy találkát . Üdv.
06 70 214 24 83
1 Szezont használt LS2 delta S-es méretű , pár használatból eredendő karccal , kivehető mosógépben is mosható béléssel , beépített napszemüveggel, szellőző nyílásokkal , sötétített plexivel , de adom a gyárit is . A sisak új ára 35-40 ezer Ft. között mozog + a sötétített plexi 8000Ft. , de mivel most meg vagyok szorulva egy kicsit , odaadom egy 20asért -_- .

teszt :
motorosvagyok.hu
a borzere sajnos nemtudok kimenni:( jovoheten majd erdeklodok ha meg meglesz a sisak! Koszi