Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van már az új CBF 1000F szolgálatban? A régebbi CBF1000-et láttam kékben a hódmezővásárhelyi rendőröknek van, Szegeden vették azokat még a Honda Wehliben (még volt). Az újat még nem láttam.

A sisakot köszönöm egyenlőre, többfelé kérdezősködtem róla.
Más színben van olcsóbb is:
link
Van ilyen típusú motor is szolgálatban mint a tiéd, csak kék színben.

Ez

megfelelne? Durván 70.000....
A fehér CBF 1000F-hez jól passzolna...bár már most is hasonlítok a szolgálati motorodhoz....
Nekünk ilyen a szolgálati most......az euromotortól lett beszerezve. Nem rossz, de azért nem egy Shoei minőség.
Az nincs, de van fekete, iridiumos kék, iridiumos arany, iridiumos szivárvány, szürke tükrös. Ezek asszem utángyártottak, nekem is arany iridiumos van a shoei-n, tökéletes minőség. Ha kell dobj egy mail.-t és megrendelem neked 1 héten belül nálad van.
Szia Pohi!

ez már válasz. van esetleg egy linked, hogy milyenek vannak?
SZiasztok!

Nolan N90 érdekelne S-es és fehér, tud valaki jó áron?
Sziasztok!
Yamaha moto Gp M,L méretben,Kawasaki Monster Gp M,L,XL 17000/db áron rendelhető!
Monster Energy kapucnis pulcsi négy féle hímzéssel 12000Ft/db!
Továbbá utcai motoros kabátok rendelhetők.Pólók,ingek!Írd meg mi kell és küldök képet és árat!
06303210309
bali105@t-email.hu
Azzal nem is foglalkozok, a Japónál, mindig csak a legújabbak vannak. Mástól nem veszek. Ő megbízható, gyors, pontos és hibátlan árút küld mindig.
X11 -et mennyiért méred most?
Van azért, havonta 1

Mind a kettőt annyiért szoktam hozni, a Shoei X12-t is és az Arai RX-7 GP-t is.
rx7-et vagy az X12-re gondolsz? Gondolom most nem állnak sorba...érte
Nem vészes, de a Shoei X12 sokkal jobb. Én 170-ért hozom, akinek kell.
sisakot nekem is köll néznem arai-t néztem de most nem túl jó a konjuktura igy elég zsebbenyúlós lesz, RX7-t..
Beteg is voltam, gerincsérvvel kínlódtam 1 hónapig. Aztán az EU-s csúcs miatt vezetni jártam folyamatosan. Most meg lázas vagyok. Nem jól indult ez az év.

Egyébként menne ez, ha lenne egy szabályos fix web vállalkozás és hirdetnéd magad. Nem nagy pénzért lehetne segíteni a beszerzésben ügyintézésben.

Van is aki csinálja.....volt itt kiemelt hirdetése is az oldalon.
"enyhült a forgalom" na igen a lecsó kevesebb is gondolom most..
Ha valaki megkeres akkor elintézem neki szívesen. A sisakokat ha rendelem, az már nem ebay-ről jön, hanem fix Japán eladótól. A kesztyűk Kínából jönnek. Mindent a gyártótól érdemes beszerezni, vagy legalább is abból az országból.

Na meg elég sokan foglalkoznak ezzel.........enyhült a forgalom.
leállt vagy nem nagyon van most időd..?
Néha napján.
szeva pohi businesselesz meg ebayes cuccokkal ?
16000?
Aki tud jó áron shark rsx-re sötét, vagy enyhén sötét plexit, ne tartsa magában. köszi!