Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Áztasd be a kádba langyos öblítős vízbe. Per perc alatt kinyomkodod a büdös izzadtságot belőle. Aztán kinyomkodod a maradék vizet, áttörölgeted törölközővel, kiakasztod száradni, szép napos időben. Száradás után átkened bőrápolóval, rosszabb esetben babakrémmel.

Szerintem ez beválik....
Na akkor megdumáljuk a csajszival. Ára fix?
Ballagj le a közértbe, vegyél két csomag szódabikarbónát, szórd bele a bőrgúnyába, cippzárazd össze és várj vele két-három napot. Ha még mindig szagos, akkor próbáld meg újra. Nekem a zsákolókesztyűmben, bakancsomban mindenemben van télen, és nem telik meg szaggal a szoba.

Ha ez sem, akkor valahol az M3 kivezetőn van egy cég, aki ilyennel foglalkozik.
Szia!

Ajánlanám szíves figyelmedbe a feleségemét. 1x volt rajta, a bélést sosem használta. S-es méret van beleírva, de női konfekcióméretben az M-L mérethez, 38-40-hez áll közelebb. Az asszony 160 cm és 65 kg, a szára így is hosszú volt neki.SPOOL márka, cordura,teljesen víz és szélálló. Dereka nagyon sokat állítható. Térd protektorokkal, csípő protektorral.Itt a linkje, egy fotóval:
http://www.vatera.hu/spool_noi...
Szerintem ebből a pénzből kijött volna egy profi tisztítás akár cölöpnél akár a katayungánál.
Sziasztok!
Vettem egy használt bőrruhát,sajna szagos
Elvittem vegytisztítóba,szart sem ért.1 hónapig lógott az erkélyen,0fok környékén is,semmi.Vettem ruhafertőtlenítő sprayt...semmi,fújkáltam kórházi fertőtlenítővel is...semmi,most fújkálom kanyszagú spray-vel valami változás van
Mit lehet tenni?
Eladó Shoei XR1000 "M", 57-58-as méretű. Víztiszta plexi, enyhén karcosan és a képen látható arany színű iridiumos plexi tartozék.

45.000 Ft

Eladó továbbá a típushoz való zajcsökkentő szett, ami nagyon hasznos, hidegebb időben.
Eladnám
43-as méretű Prexport Sonic csizmámat. Fél szezont használt, hibátlan. dobozában. 18.000 Ft-ért.
Tel : 06/20-93-58-333
HJC sisak tartozék eladó 2 db új!

Ár megegyezés szerint
most löttem egy kollégának Ohio-ból.
Sziasztok!
Fox protektoringek rendelhetők minden méretben.Ár:14000Ft!
Fox nadrág 14000Ft!
Új Alpinestars gerincprotektor 13000Ft,
Dainese 14000FT!
Csak rendelésre hozom.57X25 cm
06303210309
bali105@t-email.hu
Honda NSR 125

50-60 euró-tól nem drágáb.
Szevasztok!

Női gatyót keresek havercsajnak.
Követelmények:

Cordura
M-es méret(esetleg L)
Fekete
Új/alig használt
Kivehető bélés
Protektoros


Ha tud valaki eladót, az szóljon!

Köszi
Nézd meg pl. ezt:
Lazer Vertigo aukcióban
Hát.....,ha írsz egy összeget biztosan jobban, többen hozzá tudnak szólni.....na meg nem mindegy milyen motorra kell.
Sziasztok.
Új motoros létemre, nem sokat értek az ilyen bukós dolgokhoz, de szeretnék venni valamilyen jobb bukót, Nem túl drágán és azért kicsit mutatós legyen...
Előre is köszy a segítséget.
Hát nekem nincs is. Csak azt mondtam, lehetne csinálni, látom értelmét, de csak hivatalosan. Az meg nem gond a NAV-nak sem.
ezzel azért csak óvatosan, főleg neked. A NAV rá van állva a netes vállalkozásokra, hirdetésekre, iszonyat amit művelnek.
Elég jó kesztyű. Nekem is ilyen van. Tartós, jól véd. Kevés az ilyen a piacon.
szürke tükrös van a másik sityómon is, az sztem beválik. még nem túl sötét estefelé sem.
vettem 6 párat mindenkire rájött...
A régebbire gondoltam én is.....nézelődjél....hátha sikerül valahonnan egy olcsó.
Jó vétel volt
na bevásároltam.. másnak.. megint a jó szivem...