Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor alku nélkül elviszem az említett áron. Természetesen az új ára senkit sem érdekel.
Sziasztok! Lehetőleg fekete cross mez érdekelne max 4e-ft értékben.
Bordány központ. Ki van írva.
Vadonat új Fehér/kék kabát eladó, zsákjában. 1x sem használtam. Az ár fix, alku nincs. Új ára 90e volt.
60-as méret, 100-110kg-ig jó
Csaje Kupak

vegyétek,vigyétek
az ára: 55 e ft,
a mérete: L 59-60 cm
érdekel schubert vagy XR1100 csere is
üdv mindenkinek

eladó vagy ráfizetéssel M-esre cserélhető, a 2010 májusában imet-ben vásárolt XR1000 shoei sisakom.
Így is elég AKCIÓS az ára!
Sziasztok!

Eladó egy Shoei XR1000 zárt bukósisak.
- pinlock párásodás gátló,
- kivehető mosható bélés,
- mérete M (57 - 58).

A sisak teljesen újszerű állapotban van. 2009. áprilisában vásárolt, nagyot keveset használt. max 10-15 alkalommal hétvégi motorozások alkalmával.

Ára: 69 000 Ft

Érdeklődni: 06-30-575-1332
Szia! Fekete színű mezed nincs véletlen akcióba?
Ja és újat szeretnék!
Üdv!

A segítségetek szeretném kérni. Tervben van, h veszek lassan egy zárt utcai bukót. A keret max 50, úgy gondolom, h ennyiért már talán kapok valami kényelmes megfelelő védelemmel bíró bukót.
Elvárásaim lennének a jó védelem, nyilván kényelmes, ha esetleg belsejéből kivehetők mosás céljából az már nagyon jó.
Tudom, h vannak jó márkák HJC AVG Shark Shoei, de eddig csak ilyen 20-ezerig vettem bukót az is inkább cross volt.

Az alábbi bukók között nézelődtem most itt az oldalon: http://www.kepesmotor.hu/zart_...

Van egy pár ami tetszik, de nem akarok csak úgy beleugrani, inkább kérdezek! Pl a HJC FG15-nek van 1-2 típusa ami így hirtelen megtetszett!

Írjatok légyszi ti mit ajánlotok! Elsősorban régebb óta motorozók véleményét várnám! Köszi!
Nincs valakinek olcsóért cross szemüvege elfekvőben? Mailcím az adatlapon. Köszi
Sziasztok!
Eladó, kétrészes berik (XL) motoros bőrruha, körübelül háromszor volt rajtam, sérülésmentes, szép állapotú. A méretezése alapján eme paraméterekkel lehet kényelmes 165/65-tól 175/75-ig. Kérésre képet e-mailben küldök. Tel: 0620/2327552 Email: centrum.niki@gmail.com
Sziasztok!

Tudtok esetleg HJC sisakhoz utángyártott plexit? A gyári 7-8000 ft, létezik ennél olcsóbb? Előre is kösz!
Sziasztok!
Fox protektoringek rendelhetők minden méretben.Ár:14000Ft!
Fox nadrág 14000Ft!
Új Alpinestars gerincprotektor 13000Ft,
Dainese 14000FT!
Csak rendelésre hozom.57X25 cm
Kawa Monster M-es felső AKCIÓ! 12000Ft!
06303210309
bali105@t-email.hu
Sziasztok!

Segítenétek? Most gondolkozom új bukó vásárlásán, és túraendúrómhoz szeretnék venni egy plexis cross (endórú) sisakot. Soknál hallottam azt hogy a plexi nem zár rendesen, ezért nagy a szélzaj stb. Szerintetek megéri ilyet venni? És ha igen, mit tudnátok ajánlani? Az árkategória 0 - 35000 huf.

http://motorcity.shp.hu/hpc/ws...
Motoroázis
Sziasztok.
valaki tudna abban segíteni,h hol/hogy tudnám beszerezni Arai Signet GT sisak tetejére a műanyag légterelőket?
Hali. Axo boxerhez találok talpat valahol ? Vélemény a csizmáról ? Am sima cipész tudja cserélni a talpát ?
Tengermély tiszteletem a kollégáknak! Két kérdésem is lenne.
Első:
Oxtar TCS csizmámhoz kellene koptató de nem találok sehol. Ezt az Oxtar-t most már TCX néven gyártják de akkor sem találok hozzá koptatót. Esetleg nem e tud valaki többet nálam?

Második:
Szegeden és környékén tud e valaki olyat aki vállal motoros bőr nadrág szűkítést és nem horribilis áron?
Üdv urak! nincs valakinek esetleg egy olcsón eladó nyeregtáskája?bőr kizárva csak vászon vagy cordura.
cölöpék. Keress rá a Googleban.
Sziasztok feliratot bőr ruhára ki tud csinálni,vagy kinél érdeklődjek köszi a választ
Kössz a segítséget, sikerült találni.